2017 Kırmızı Abiye Modelleri

2017 kırmızı abiye modelleri sezona kaldığı yerden devam ediyor. Kırmızının o muhteşem asilliği her kadının gardolabında bulunması gereken detay. Modası hiç geçmeyecek olan kırmızı abiye klasiklerimizin arasında. Sezonun her döneminde kullanılabilir olması da büyük avantaj.

2017 Kırmızı Abiye Modelleri

Yani kırmızı elbiseye her zaman ihtiyaç duyabiliriz. Özel davetlerin gözdesi olmak istiyorsanız kırmızı balık bir abiye mutlaka sizin olmalı. Kırmızı balık uzun bir abiyenin içinde kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Unutmayalım ki kırmızı aşkın rengidir.

Kırmızı renginin can alıcılığı ve elbisenin kadında duruşu mükemmel bir görünüm sağlar. Abiye de straplez, yaka detaylı, tül veya dantelli modelleriyle zevkinize ve vücut proporsiyonunuza uygun bütünlediğinizde muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

2017 abiye trendleri arasında ağır satenlerden uçuş uçuş şifonlara kadar aklınıza gelebilecek tüm detayları kolayca bulabilirsiniz. Bunun dışında kırmızıyı küçük detaylarla bütünleştirdiğinizde kolayca gecenin yıldızı olabilirsiniz. Bu yılda da abiyeler gösterişi arayan ve kırmızı renge hayran olanların seçimi olacaktır.

Malum davetlerin çoğu yaz aylarında… ve abiye denildiğinde aklımıza gelen uzun elbiseler yerine kısa minik abiyeleri çıkarmanın tam zamanı. Üzerimize tam oturan ve aşağıya doğru bol tülden yapılan minik bir kloş kesim abiye çevremizdekilere güzel görünmek için yaratılmış olmalı. Özellikle mezun olan genç kızlar bu kısa kırmızılar sizi moda dünyasında bir adım öteye taşıyacaktır. Yada yine bu sezona uygun uzun kuyruklu, taşlı iddialı bir abiye de tercih edebilirsiniz.

2017 Kırmızı Abiye Modelleri 2

Abiyeler için şüphesiz ki aksesuar, saç, makyajla bir bütün olmalıdır. Elbisemize uygun ve daha soft renkli ayakkabılarımız sade toplu saçlarımızla kırmızı elbisenizi bütünleyebilirsiniz. Minik abiyeler için düşük ve ince topuklu, uzun abiyeleri taşıyabilmek için daha yüksek ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

2017 Kırmızı Abiye Modelleri 1

 

Bunun yanında küçük el çantalarınızla da tam anlamıyla kombininizi sağlayabilirsiniz. Kırmızı elbisenizi vücut şeklinize göre seçip ve tam anlamıyla kombinlediğinizde o gece sizden daha güzel görünen kimse olmayacaktır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/2017-kirmizi-abiye-modelleri/