2017 Lacivert Abiye Kıyafetler

Yaz gelirken, tüm kadınların ne giyeceğim telaşına düşeceği düğün, nişan, mezuniyet gibi özel geceler yakında kapıyı çalmak üzere. Bir yandan yapılan hızlı diyetler, öte yandan karıştırılan moda dergileri ya da sevilen modacıların sosyal medya hesapları ile 2017 yaz modasının peşinde aslında herkes.

2017 Lacivert Abiye Kıyafetler

Peki, bu yaz abiye modellerde bizleri neler bekliyor? Hem zarif, şık ve bir o kadar sade güzelliğin peşinde iken, gerçekten bir davette onlarca göz üzerinizdeyken, sadeliğin ve şıklığın hakim olmasını isterken, gelinin kız kardeşine dönüşmemek mümkün mü?

2017 Lacivert Abiye Kıyafetler 4

Çoğu zaman kadınlar hem sade şıklığın, hem de göz alıcı canlılığın peşindedir. Abiye dediğimiz zaman da, akıllara ilk gelen gece şıklığı renklerinden biri de adı üzerinde gece mavisidir aslında. Bu yaz yumuşak renkleri görmek oldukça fazla olacaksa da, 2017 lacivert abiye kıyafetler, moda dünyasında yerini almış durumda.

2017 bahar koleksiyonu ile birçok markada karşımıza çıkan nakışlar, yaz gecelerinde abiye modasında tül, dantel ve pul işlemelerine bırakmış yerini. Özellikle son 2 senede kalem etek modası öyle yer etmiş durumda ki aslında herkesin dolabında, bu diz altı modelleri abiye elbiselerde de görmek mümkün.

2017 Lacivert Abiye Kıyafetler 1

Kalem etek demişken, eskiye dönüş burada da ön planda. Yakası v modelleri ve volanlı kolları sıkça göreceğiz gibi bu yaz. Uçuş uçuş yazlık elbise modellerini biz kadınlar her zaman çok beğensek de, kimi zaman rahat, kimi zaman boyumuzu uzun gösterdiği düşüncesi ile bu yaz daha çok dar ve vücuda oturan kalıpları görmek mümkün.

2017 Lacivert Abiye Kıyafetler 2

Kumaşlarda tafta geri dönmüş, askısız modeller ise yerini tek omuzda da olsa askıya bırakmış durumda. Tüm bu modeller arasında şıklığı ve zarifliği ile balık modeller de her sene olduğu gibi zarif görüntüsü ile yerini korumakta moda dünyasında.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/2017-lacivert-abiye-kiyafetler/