Abiye Topuz Modelleri

Abiye kıyafetler, gün geçtikçe çok daha farklı şıklıklara sahip olmak ile birlikte özel davetlerde kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden de biri olmaya devam etmektedir. Katılacak olan özel davetlerin nerede yapıldığı, zaman ve bunun gibi unsurların bir araya getirilerek saç modeline karar verilmesi gerekmektedir. Böylelikle kusursuz bir bütünlük sağlanmış olmakta ve kadınlar kendilerini son derece güzel hissedebilmektedir.

Abiye Topuz Modelleri 1

Bahar ya da yaz aylarında havaların sıcak olması sebebi ile açık saç modellerinin yerine daha çok toplu saç modelleri kullanılmaktadır. Hareket ettikçe ter ile birlikte saçın bozulma ihtimali göz önünde bulundurulmakta ve bu sebeple de çok sayıda kadın tarafından abiye saç modelleri topuz şeklinde yaptırılmaktadır.

Son derece zarif bir görünüme sahip olması ve çok sayıda kişi tarafından da tercih edilmesi sebebi ile piyasada birbirinden farklı topuz modeli de söz konusu olmaktadır.

Katıldıkları davetlerde şık olmak ve beğeni dolu gözleri üzerinde toplamak isteyen kadınlar için yaptırılacak olan saç modelinin önemi son derece büyük olmaktadır. Bu sebeple de abiye saç modelleri kataloğu oldukça yoğun bir ilgi görmektedir.

Abiye Topuz Modelleri 2

Hangi saç modelini yaptıracağına karar veremeyen çok sayıda kadın için bu gibi kataloglar oldukça etkili bir şekilde yön gösterici olabilmektedir. Bütün bu sebeplerden dolayı da kataloglar da sürekli olarak yenilenmeye devam etmektedir.

Abiye Topuz Modelleri 3

Etkili ve başarılı bir şekilde abiye topuzu yaptırabilmek için deneyimli ve başarılı olan kuaförlerin tercih edilmesi de gerekmektedir. Dağınık topuz tercih edilmesi durumunda öncelikle abiye saç modelleri maşa yapmak ile başlanmalıdır. Daha sonrasında gevşek bir şekilde tutturulduktan sonra tel toka gibi farklı materyaller ile tutturularak sabitlenebilmektedir.

Abiye Topuz Modelleri 4

Daha düz ve sade olan modellerde ise, düz fön çekilmesi yeterli olmaktadır. Yapılan topuz modellerinin daha gösterişli bir hal alınması istenmesi durumunda ise yine davetin yapıldığı mekâna ve zamana uygun olan çok sayıda aksesuar da kullanılabilmektedir. Böylelikle hem farklı hem de oldukça şık bir görünüm elde edebilmek mümkün olabilmekte ve kadınlar da bu gibi imkânlardan son derece büyük bir memnuniyet duymaktadır.

Abiye Topuz Modelleri 5

Abiye Topuz Modelleri 6

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/abiye-topuz-modelleri/