Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pek çok yolu var. Tüy dökücü kremler, ağda, traş, bunların başında geliyor. Son zamanlarda ismi sıkça duyulan Alexandrite lazer epilasyon ise, estetik dünyasında çok rağbet gören lazer uygulamalarından birisidir. Alexandrite lazer epilasyon uygulamasında, cihaz kalitesi ve işlem yapan kişinin uzmanlık düzeyi çok mühimdir. Alexandrite lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulma garantisi, bu işlemi cazip hale getiriyor. Alexandrite lazer, cilt içerisine 755 nanometre (nm) kadar nüfuz edebilen lazer ışınları ile uygulanmaktadır. Beyaz tenli kişilere lazer epilasyon uygulaması dendiğinde Alexandrite lazer akla gelmelidir. 

Alexandrite Lazer Avantajları
Alexandrite lazer epilasyon, sadece açık ciltlerde kullanılmaktadır. İşlem sonrası istenmeyen tüylerden hemen kurtulmak mümkün olduğu için  son derece pratik bir uygulamadır. Alexandrite lazer epilasyon vücut bölgelerinde son derece etkilidir.

Eğer koyu tenliyseniz, Alexandrite lazer uygulaması yan etki yapabilir ve yüz, boyun gibi bölgelerde ince tüylerin artışına sebep olabilir. Bu sebeple bu bölgelerde kullanımı önerilmez.

Alexandrite-Lazer-Epilasyon1

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları
Lazer epilasyon işlemleri, işlem yapılan merkez ve muhit bazında ele alındığında değişkenlikler gösterir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı ve mevzuata uygun lazer epilasyon işlemi yapan merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple lazer epilasyon yapılan merkezleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/alexandrite-lazer-epilasyon/