Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Pek çok kişinin duymadığı ancak, son zamanlarda adını duymaya başladığımız astral seyahat nasıl yapılır sorularına yanıtlar aramaya çalışacağız. Astral seyahat, ruhun bedenden ayrılarak kısa süreliğine farklı bir yolculuğa çıkmasıdır. Uyku durumunda gerçekleşir ve en fazla 2 saat sürmektedir.

Bu anlamda astral yolculuk ilginç, farklı ve gizemli bir süreçtir. Astral seyahat ile ilgili pek çok dedikodu, görüş ve iddia bulunmaktadır. Gerçekliği üzerine kesin ifadeler kullanabilmemiz şu an için çok kolay değildir. Ancak, bazı anlatılan ve iddialar astral seyahatin gerçekliği ile ilgili önemli ipuçlarını bizlere vermektedir.

Astral seyahat uyku esnasında oluşan bir durumdur. Kişisel yeteneklerin ön planda olduğu ve herkesin başaramadığı bir yolculuktur. Bu anlamda astral seyahate nasıl çıkılır diye sorular sormanız gayet normaldir. Astral seyahate çıkmanız ve böyle bir deneyim yaşamanız için ilk yapmanız gereken sakin ve huzurlu bir oda oluşturmanızdır. Oda içerisinde farklı tablolar bulundurmalısınız.

Özel sakinleştirici ve huzur verici müziklerin olması gereklidir. Yatağınızın yumuşak ve rahat olmasına özen göstermelisiniz. Yattığınızda size huzur verecek ve gevşetecek bir yatakta yatıyor olmanız gerekir. Yatağınıza yatın ve karşınızdaki tabloya odaklanın. Sessiz ve sakin olmasına özen gösterin. Yapacağınız yolculuğa adapte olun ve motivasyonunuz üst düzeyde olsun. Bu anlattıklarımızla astral seyahat nasıl yapılır kısaca uygulama bilgilerine ulaşmış olursunuz.

Astral seyahat için istenilen ortam koşullarını sağladığınızdan emin olmalısınız. Oda koşulları, yatak seçimi, istek, arzu, inanç ve motivasyon sayesinde başarılı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Astral yolculuk kısa sürelidir. Ruhun bedeni terk etmesi ve farklı bir boyuta geçişidir.

Bu geçiş durumunda bilinç tamamen kaybolmaz. Ruhun bilinç üzerinde etkileri devam etmektedir. Astral seyahat üzerine araştırmalar devam etmektedir. Araştırmalar ABD’de bir araştırma merkezinde devam etmektedir. Yapılan araştırmalar kesin bir sonuç henüz vermemiştir. Bu kapsamda bazı deneyimlerin ve gerçek oluşunun belirtileri ile astral seyahat konusu daha ciddiye alınmaya başlanmıştır.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Bu konuda yaşanılan bir deneyimi kısaca anlatıyor olacağız. Bu anlamda astral yolculuk nasıl yapılır sorusu içinde bir fikir olacaktır.

Amerika’da yaşayan bir üniversite öğrencisinin yaşamış olduğu astral seyahat deneyimi ilk anda gerçekçi bulunmamıştı. Genç öğrencinin anlattıklarına göre önemli bir sınavdan bir gün önce bu seyahati yaptığını iddia etmiştir. İddiaya göre genç, sınavdan bir gün önce uykusunda sınav sorularının saklandığı odaya girdiğini ve soruları tam olarak gördüğünü söylemiştir.

Sınav öncesi soruların tamamını paylaştığı ve kimsenin inanmadığı bilinmektedir. Sınav sonrası paylaştığı soruların bire bir çıkmış olması astral yolculuğun gerçek olduğu görüşünü ön plana çıkarmıştır. Bunun gibi başka astral yolculuk deneyinleri söz konusudur. Astral yolculuk deneyimi yaşamak için bazı önemli detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? 2

Gevşeme çok önemli bir konusudur. Astral yolculuğun başarılı olabilmesi için iki koşul olmalıdır. Birincisi çok yorgun ve aşırı stresli geçen bir günün sonrası olmasıdır. İkincisi ise bunun tam tersidir. Çok relaks ve gevşek geçen bir günün sonrası olmasına dikkat etmelisiniz.

Bu şartlarda sakin ve huzurlu bir oda ve de rahat bir yatakta motive olabilirsiniz. Karşınızdaki tablo veya benzer bir nesneye odaklanmanız ve gitmek istediğnizi yeri belirlemeniz gerekmektedir.

Uygulama en önemli aşamadır. Uygulama konusunda en ufak bir isteksizlik, inançsızlık veya motivasyon kaybı yolculuğun başarısız olmasına neden olacaktır. Bu doğrultuda oda içinde sakinlik ve astral seyahat müzikleri olmalıdır. Bu koşullar altında yolculuk için son hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Sizde evinizde bu yolculuğu deneyebilir ve uygulayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/astral-seyahat-nasil-yapilir/