Astral Seyahat Nedir?

Astral seyahat nedir diye merak edenler için önemli bilgileri paylaşmak istedik. Son zamanlarda adından sıkça söz edilen astral seyahat ruhun bedenden ayrılıyor olmasıdır. Bu ayrılığı ölüm gibi düşünmemeniz gerekmektedir. Ruhun bedenden ayrılışı uyku sırasında rüye gibi olmakta ve maksimum 2 saat sürmektedir. Bu kapsamda astral ne demek sorusu için ruh ile bedenin ayrılması sonucu ruhun farklı bir boyuta geçmesidir diyebiliriz.

Hemen herkes zamanla rüye görmektedir. Rüyaların da belli bir anlamı ve işareti olabilmektedir. Ancak, astral seyahati rüye ile aynı görmek tam olarak doğru değildir. Biraz daha farklı ve değişik bir boyuttur. Araştırmacıların beşinci boyut olarak adlandırdığı bu seyahat ile bazı önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu anlamda astral seyahat yapma kuralları, koşulları ve teknikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda astral seyahat deneyiminin bazı tehlikeleri de olabilmektedir. Bu konulara yazımızın devamında değiniyor olacağız. Ancak, bunun öncesinde yaşanan kısa bir deneyimi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Amerika’da yaşayan genç bir öğrencinin anlattıkları oldukça ilginç ve iddialıdır. Gireceği sınav öncesi sorulara ulaştığını ve hangi soruların çıkacağını önceden gördüğünü iddia eden bu gence ilk anda kimse inanmamıştı. Ancak, daha sonra çıkan soruların gencin belirttiği sorular ile aynı olduğu anlaşılınca konu üzerinde daha fazla yoğunlaşılmıştır.

Bunun üzerine çeşitli inceleme ve araştırmalar yapılmış ve halen de devam etmektedir. Abd’de devam eden araştırmaların sonucu henüz tam olarak tamamlanmamıştır.Ancak, ruhun kısa süreliğine bedenin karın bölgesinden ayrılarak beşinci boyuta geçmesi üzerine yeni gerçekler çıkmaya devam etmektedir. Astral seyahat öncesi bazı şart ve koşulların sağlanmış olması gerekiyor.

Bu noktada astral seyahat koşulları, teknikleri ve astral seyahat zararları konusunda bilgi sahibi ve de bilinçli olmanızda fayda vardır. Astral seyahatin başarı ile tamamlanması için koşulların istenilen şekilde olması gerekmektedir. Bu yolculuğun başarılı olması için sakin bir odaya ihtiyacınız olacaktır.

Astral Seyahat Nedir? 1

Odanın sakin ve huzurlu olması, astral seyahat müziklerinin oda içinde çalması, yatağın rahat olması, kişinin isteği, arzusu ve motivasyonu çok önemlidir. Uyku öncesi konsantrasyon sağlanarak bu yolculuk deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Astral Seyahat Tehlikeleri

Astral seyahat oldukça ilginç ve farklı bir deneyimdir. Bazı tehlikelerinin olabileceği söylenmektedir. Bu noktada astral seyahat tehlikeli midir soruları ön plana çıkmaktadır. Bizde astral seyahat ne demek ve tehlikesi var mıdır diye bu çalışmayı hazırlamak istedik.

Astral seyahatin herhangi bir tehlikesinin olduğunu söylemek doğru değildir. Henüz bilinen ve ortaya çıkan bir tehlikesi söz konusu değildir. Bu yolculuk sırasında bedeniniz yatakta yatıyor olacaktır. Güvenli bir şekilde yatıyor ve uyuyor olacaksınız. Bu anlamda da astral seyahat tehlikelidir diyemeyiz. Sizde bu seyahati tecrübe edebilirsiniz. Başarılı olur veya olamazsınız.

Bununla ilgili net ifadeler kullanabilmemiz mümkün değildir. Bu nedenle astral seyahat nedir nasıl yapılır konusunu bilmeniz gerekmektedir.

Astral Seyahat Tehlikeleri

Astral seyahati başarabilmeniz için koşulların büyük önemi vardır. Bunun dışında astral yolculuk ile ilgili genel kanı yetenek üzerine yoğunlaşmıştır. Kişinin manevi ve ruhi hisleri bunu başarmak adına çok önemlidir. Ancak, fiziksel koşullar her zaman çok önemlidir.

Bir diğer önemli detay ise sizin kişisel olarak bu yolculuğa olan inancınızdır. İnanmadan ve istemeden astral seyahate çıkabilmeniz ne yazık ki mümkün değildir. Yapılması gerekenler çok basittir. Fiziksel koşulları ilk olarak sağlayacak, ruhsal olarak bu yolculuğa hazır olacak ve bu yolculuğu çok istiyor olacaksınız. İstek, arzu ve motivasyonunuzu birleştirerek sizde bu gizemli yolculuğa kolaylıkla çıkabilirsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/astral-seyahat-nedir/