Atkı Modelleri

Yaz bitip, soğuk kış günleri geldiğinde, atkı modelleri de modaya göre değişiyor. Bu yazımızda atkı ve bere modellerini sizler için derledik. Tek yapmanız gereken, verdiğimiz atkı örnekleri ile tarzınıza göre olanı seçip örmeye başlamak. Eğer örmeyi bilmiyorsanız, hiç sorun değil. Öğrenmesi bizim kılavuzlarımız ile çok kolay. Merak etmeyin hiç zor değil. Çünkü bu modelleri ördükten sonra takmak sizi çok mutlu edecektir. Sokaklarda kendi tarzınızı yaratıp ilgi odağı olmak artık zor değil.

Atkı modelleri ve yapılışları hakkında her şeyi bu yazıda bulabileceksiniz. Uzmanlar 2017 kışının daha soğuk geçeceğini öngörüyor. Bu sebeple şişleri tığları çıkarıp örgü örme ve sevdiklerimizi sıcak tutmayı sağlayacağız. Biz de sizler için bu soğuk kış aylarında pratik örebileceğiniz.  Örgü modelleri ile en güzel sonuçları almanızı sağlayacağız. Özellikle 2017 atkı modelleri çok hoş ve kullanımları da çok kolay. Değişik şekillerde ve metotlar ile yapabileceğiniz bu modeller, tüm aile üyeleriniz için oldukça güzel eşyalar olacaktır.

Sizlere en güncel modelleri toplamaya çalıştık. En güzel modelleri görebileceğiniz bu yazımızda, farklı kullanım şekilleri ile bu sene sıklıkla kullanacağınız modeller yer alıyor. Özellikle ebruli ip ile yapılan uygulamalar bu sene oldukça popüler. Bunun yanı sıra bu senenin atkı modelleri arasında, yine cepli atkılarda yine favori. Uzun ve salaş model olan bu sene ki atkıların uçlarında ellerinizi sokabileceğiniz cepler var. Böylece, soğuk havalar geldiğinde sadece boynumuzu değil, ellerimizi de koruyacak ve üşütmeyecek. Severek yapacağınız ve hali hazırda kullanacağınız birçok modeli de sizlere burada önermeye çalışıyoruz. Bu şekilde modern bir görünüme sahip olacaksınız.  Ayrıca kullanımınız için çok şık bir atkı modeline sahip olacaksınız. Haraşo ya da düz örgüden bu modeli yapabileceğiniz gibi tığ işi de yapabilirsiniz.

Örgü Atkı Modelleri

Aksesuar olarak birçok değişik kullanım şekli olan atkılar, değişik renkleriyle de her yaştan herkesi cezbediyor. Herkesin kullanmaktan keyif aldığı boyunluk tipi atkılar, bu yıl da çok moda. Bu sebeple geçmişte örmüş olduğunuz modelleri, hala daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Modelinize uygun bir tığla ya da şişlerle yapacağınız atkılar, sizi sürekli şık ve gösterişli yapacaktır. Bu sene ve seneye olacak olan atkı modelleri de, seçkin markaların da kataloglarında yer alıyor. Elbette hazır almak istemeyenler için bunların evde yapılması mümkün. Bir de unutmadan bu sene alabildiğince zıt renkler ile çalışın. Dikkat çekici, orantısız çalışın. Şapka, bere ve eldiven gibi takımlar, özel renk kombinleri de bu sene dikkat çeken parçalar arasında.

Atkı Modelleri 1

Atkı Modelleri

Atkı Modelleri 7Atkı Modelleri 6

Atkı Modelleri 5

Atkı Modelleri 4

Atkı Modelleri 3

 

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/atki-modelleri/