Balık Gelinlik Modelleri

Kış sezonunu başlaması ile düğün sezonu da hızlıca açılmaya başladı. Yazın sıcağını sevmeyen ve kapalı alan düğünlerinden hoşlanan gelin ve damat adayları düğün tarihleri için son hız hazırlıklarını sürdürüyorlar. Tabi bu konu da damatların işi gelinlere göre daha kolay olmaktadır.

En önemli olan gecenin tek yıldızını kalbini feth edecek modeli bulabilmesi. Her ne kadar genç kızla giyeceği gelinliğin hayalini yıllarca kursalar da önemli olan o modelin gelin adayına yakışıp yakışmamasıdır. Bu gece sizin geceniz ve gecenin tek parlayan yıldızı siz olacaksınız bu sebeple hiçbir hataya yer olmamalıdır.

Balık Gelinlik Modelleri 1

Balık Gelinlik Modelleri Nelerdir?

Son birkaç yılın en trend ve vazgeçilmez modeli olan balık etek gelinlik modelleri birçok gelin adayının tek tercihi olmaktadır. Fakat bu model çok şık dursa da her bayanda aynı şıklığı yaratmayabilir. Balık model gelinlikler çok şık olsalar bile bu modeli giyecek olan gelin adayları kendi fizik yapılarının bu modele uygun olup olmadığına bakmalılar.

Balık Gelinlik Modelleri 2

Bu model gram kilo istemeyen ve kusursuz fizikler için uygun bir model olduğu için ve uzun bayanların kullanabileceği bir model olduğu bilinmelidir. Eğer boyunuz kısa ve birazda etinize dolgun bir bayansanız bu modellerden kaçınmanızda fayda var. Başta da belirttiğimiz gibi bu modeli giyecek olan bayanlar çok zayıf ve uzun boylu bayanlar için daha uygun bir model olmaktadır.

Balık Gelinlik Modelleri 3

Son zamanları modası olan ve balık gelinlik modelleri 2016yılı adı altında bu seneye de damgasını vuran bu modeller birçok gelin adayının tek tercihi olmaktadır. Özellikle fizik bazından düzgün bir fiziği olan gelin adayları sıkça bu modele yönelmektedirler. Genellikle sade tasarılar olarak çok fazla olsalar da bu sene inci ve swarovski taşlı modellerde taş ve inci sevenler için çok fazla model mevcuttur. Bu modelin en büyük etkisi tabi ki güpür kumaşların kullanılması ve sade bir gelinlik modeli olmasıdır.

Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlik modelleri kadar ilgi gören bu modelin en büyük özelliği gelinliğin ön tarafı tamamen kapalı olurken tüm detayı sırt dekolteli balık gelinlik modelleri olarak arka tarafta toplamasıdır. Gelinlik olarak ön taraftan tamamen sadelik ve zerafet alırken sırt kısmında gelin adayının istediği ölçüde dekolte verilerek cesur bir görüntü sergilemektedir. Birçok gelin adayının hayallerinin baş gelinliği olan bu modellerde fizik yapınız ve sırtınızın düzgün olması oldukça önemlidir.

Balık Gelinlik Modelleri 4

Tesettür Balık Gelinlik Modelleri

Balık modeli gelinlikler birçok bayanın hayalini süsleyen gelinlik olması ve son zamanların en son modası olması sebebi ile kapalı gelin adayları için üretilmiş olan gelinlik balık modelleri tesettür gelin adayları içinde modeller mevcuttur. Sade bir model olarak bilinen bu model gelinlikle tesettür olup da taşı seven bayanlar için büyük bir alternatif olmaktadır. Sade bir gelinliğin üzerine istedikleri kadar taşlı bir türban modeli yapabilmeleri bu modele olan ilgiyi arttırmaktadır.

Balık Gelinlik Modelleri 5

Balık Gelinlik Modelleri 1

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/balik-gelinlik-modelleri/