Bandana Nasıl Bağlanır Püf Noktaları

70’lerden kalma kadın erkek herkesin bir zamanlar pek çok kullandığı, ancak günümüzde bir miktar gerilemiş olan bandana nasıl takılır biliyor musunuz? Sorulan soru odur ki, bandana nasıl bağlanır erkek tüketiciler tarafından günümüzde bir muammadır ancak, kola bağlanan bandanalar pekala mevcuttur ve çok fazla kullanılır. Pekiyi bandana kola nasıl bağlanır? Daha doğrusu bandana bileğe nasıl bağlanır? Motorcuların çok sık kullandıkları, bir çeşit güneşten korunma yöntemi olan kare bandana nasıl bağlanır veya buff bandana nasıl bağlanır? Bu sayfamızda sizlere bandana bağlanış şekilleri ile ilgili bilgiler vereceğiz. Eski moda bu alışkanlık, özellikle yaz aylarında kurtarıcınız olacak ve mükemmel bir tarz yakalamanızı sağlayacak. Günlük monoton görüntünüzden sıkıldıysanız ve görünüze hareket katmak istiyorsanız, kendinize aksesuar eklemek ve ilgi çekmek niyetindeyseniz kadın ya da erkek olarak bandana bağlama şekillerine göz atabilirsiniz.

Bu başlıkta bandana bağlamanın farklı şekillerine ve püf noktalarına değineceğiz. İsterseniz kare bandananızı nasıl bağlayabilirsiniz ile başlayalım. Kare bandanayı önce üçgen şekilde sonra bir kez daha katlayarak uzun hale getirebilirsiniz. Bu haliyle saçlarınıza örgü yaparak ucuna bağlayabilir ya da saçınızın üzerine bağlayıp kalan saçlarınızı at kuyruğu toplayabilirsiniz. Görselliğinizi tamamlamak için kıyafetinle kombinleyebilir ya da kontrast oluşturabilirsiniz. Erkekler için de bandananızı kolayca katlayarak bileğinizde bandana bağlama işlemiyle bileklik gibi kullanabilirsiniz. Kolunuzda bandana bağlama yöntemiyle tshirt ile uyumlu halde kullanabilir pazılarınızı göz mönüne çıkarabilirsiniz. Buff bandana bağlarken de çeşitli seçenekleriniz olacak; isterseniz kaşkol gibi kullanabilir boğazınıza sararak soğuktan korunabilir, saçınıza sararak şekil verebilir ya da alnınıza sararak saçlarınız salabilirsiniz. Her şekilde size alternatif yaratarak şeklinizle fark yaratacaksınız.

Bandana bağlanış şekilleri ile tarzınızı ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu yöntem size rahat ve spor bir hava vererek hoş algılanmanızı ve keyifli görünmenizi sağlayacaktır. Giysilerinize çantanıza aksesuar olarak tasarlayabilir desenli ya da sade modeller seçebilirsiniz. Renk alternatifi çok fazladır ve kolaylıkla bulabilir her yerde kullanabilirsiniz. Bileğinizde ya da kolunuzda sporda kullanabilir, yürüyüşte ya da günlük hayatta model çıkarabilirsiniz. Size bisiklet kullanırken, gezinti yaparken hatta arkadaşlarınızla buluşurken kullanacağınız bandana kullanım modelleriyle saçlarınız ve tarzınızla şaşırtmaya hazırsınız. Kadınlar kadar erkeklerin de aksesuarı haline geldi ve kolları bandana ile süsledi. Kolunuza bandana sararak ve kolsuz bol tshirt ile tamamlayarak kot pantolonunuzu sadelikle kurtaracak dikkatleri  kaslarınıza yoğunlaştıracaksınız. Bandanayı erkeklerde saçları görünmeyecek şekilde kafanıza bağlayabilir, ya da boynunuzda bağlayarak alnınıza çekebilirsiniz. Renk ve şekil sınırı olmayan bu aksesuar hepinize görsellik katacak ve sosyal alanda ortamınızda hoş görünmenize yardımcı olacaktır. Bileğinizde saat yerine ya da saat üzerine süsleme olarak kullanabilirsiniz. Motorcuların da çok sevdiği bir parçadır ve çok tercih edilir.

Bandana Nasıl Bağlanır Püf Noktaları 1

Gördüğünüz gibi, bandana nasıl bağlanır erkek veya kadın fark etmeksizin pek çok tarzı olmakla beraber prensipte aynıdır. Bazı durumlarda beyler için geçerli olan bandana kola nasıl bağlanır cevabı farklı olsa da, örneğin sporda bandana bileğe nasıl bağlanır sorusunun cevabı hemen hemen hep aynıdır. Tabii kare bandana nasıl bağlanır sorusunun cevaplanmasında bir takım farklılıklar vardır ama genel olarak buff bandana nasıl bağlanır sorusunun cevabında olduğu gibi bandana bağlanış şekilleri yukarıda belirttiğimiz gibi, tamamen tarzla ve kullanım şekli ile ilişkilidir. Bir rock konserine giderken veya doğa sporları yaparken ya da motorunuzla seyahat ederken bandananızla tarz yaratabilirsiniz. Tabii seçeceğiniz bandananın rengi ve özellikleri de kullanım özelliklerini değiştirecektir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/bandana-nasil-baglanir-puf-noktalari/