Bikini Markaları

Bikini Markaları
Deniz sezonunun açılmasına çok az bir süre kala hazırlıklar da uç vermeye başladı. Fazla birkaç kilodan kurtulma telaşıyla başlanan diyetler, yaz sezonu kıyafet alışverişi ve bikini. Evet sihirli kelime bikini.. İster kilolu olsun, ister incecik, hemen hemen her kadının arzusu bikini giymektir.. Boyundan askılı, çift askılı, etekli, tanga, bağcıklı, tokalı, rengarenk, çeşit çeşit bikini modeli vitrinlerde, internet sayfalarında ve reklam kataloglarında göz kırpmaya başladı bile. Bikininin iki parçadan oluşması, kombin zenginliği oluşturma da avantaj sağlıyor. 3-2 değişik bikini satın alarak, alt ve üstlerini  birbirleriyle dönüşümlü şekillerde kombinleyip, hayli zengin bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Ne de olsa bikiniler artık desen ve renk konusunda son derece özgür bir kimliğe büründü. Alt ve üst parçaları birbirinden farklı bikiniler,  plajlarda son derece neşeli ve çılgın görüntüler oluşturuyor. İş sadece  çeşit, model ve tasarım konusunda birbirinden zengin tasarımlar sunan bikinileri seçmeye kalıyor.

Bikini-Markaları1

Çok bilinen ve tercih edilen bikini markaları arasında Koton bikini, Penti bikini, Pierre Cardin bikini, Oysho bikini, Sunset bikini, Zeki bikini ve Ayyıldız bikiniyi sayabiliriz.

Koton Bikini: Şehirli modern kadının bikini tercihlerinde üst sıralarda yer alan Koton markası, son trendleri takip eden yenilikçi ve genç çizgisiyle birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Fiyat aralıkları da son derece makul olan Koton bikini modelleri, sizin zevkinize de hitap edecek seçimler sunmayı vadediyor.

Bikini-Markaları-koton1

Bikini-Markaları-koton2

Bikini-Markaları-koton3

Bikini-Markaları-koton4

Zeki Bikini: Zeki Triko’nun aynı adı taşıyan bikini modelleri, bikini deyince ilk akla gelen modeller olup, yıllardır yaz sezonunda kadınları zengin koleksiyonuyla giydirmeye devam ediyor. 800 farklı modelle alıcılarının karşısına çıkan Zeki Bikini, doğaya ve cilde dost organik ve natürel kumaşlarla hazırladığı koleksiyonlarında, küçük göğüslü kadınlar için destekli modellerden tutun da, düşük belli altlar, karın bölgesi problemli kadınlar için drapeli modeller, klasik tutkunları içinse yüksek bel modelleri ve daha pek çok çeşidiyle Zeki Bikini, bikini markaları arasındaki haklı üstünlüğünü korumaya devam ediyor.

Bikini-Markaları-zeki5

Bikini-Markaları-zeki4

Bikini-Markaları-zeki3

Bikini-Markaları-zeki2

Bikini-Markaları-zeki1

Penti Bikini: Penti bikini, klasik bikini tarzından biraz uzaklaşıp, “Karıştır & Yakıştır” anlayışıyla alt ve üst bedenleri birbirinden bağımsız modeller üretiyor. Özgün ve kadınsı modellerin ağırlıkta olduğu bu marka, 2015 penti bikini modellerinde özellikle genç ve dinamik kadınları hedef olarak seçiyor ve plajlarda fark yaratmak isteyenlere birbirinden seçkin ve özgün tasarımlar sunuyor. Gerek yumuşak pastel tonlar, gerekse parlak neon renklerle hazırlanan penti bikinide, mavi, fuşya, sarı gibi modası hiç geçmeyen renkleri de bulabilirsiniz.

Bikini-Markaları-penti1

Bikini-Markaları-penti2

Bikini-Markaları-penti3

Bikini-Markaları-penti4

Pierre Cardin Bikini: Püsküllü, metal detaylı, moda ve klasik renk ve modellerde pek çok tasarıma sahip olan Pierre Cardin bikinide  yine pk çok zevk ve tercihe hitap edecek modelleri bulmak çok kolay. Tek zorluk, çeşit çeşit model arasından bir veya bir kaçına karar verebilmek.

Bikini-Markaları-pierre-cardin1

Bikini-Markaları-pierre-cardin2

Bikini-Markaları-pierre-cardin3

Bikini-Markaları-pierre-cardin4

Oysho Bikini: İspanyol iç giyim markası Oysho, yeni sezonda yine püskül, çiçek, yılan derisi gibi detaylara yer veriyor. Renk ve desen uyumu konusunda çok çeşitli seçenekler sunan Oysho bikini, renkli ve modern çizgisiyle dikkat çekiyor.

Bikini-Markaları-oysho

Bikini-Markaları-oysho1

Bikini-Markaları-oysho2

Bikini-Markaları-oysho3

Sunset Bikini: Küçük üçgen, toplayıcı, geniş üçgen, boncuklu, balenli, straplez ve daha pek çok form ve renkteki bikini modelleriyle, Sunset bikini, deniz sezonu açılırken tercih listenize alabileceğiniz seçeneklerden birisi.

Bikini-Markaları-sunset1

Bikini-Markaları-sunset2

Bikini-Markaları-sunset3

Bikini-Markaları-sunset4

Yüksek Bel Bikini: Yüksek bel modasının bikini modellerine uyarlanmış halini düşünürsek, ortaya görece bir model çıkıyor. Karın ve bel kısmında kilo problemi olan kadınlar tarafından daha sık tercih edilen bu modeli tercih etmek sizin vücut ölçülerinize ve zevkinize almış.

Bikini-Markaları-yüksek-bel

Bikini-Markaları-yüksek-bel1

Bikini-Markaları-yüksek-bel2

Bikini-Markaları-yüksek-bel3

Ayyıldız Bikini: Ayyıldız Bikini markası, bikini denilince yine ilk hatıra gelen köklü markalardan birisi. Sürekli kendini yenileyen, modern, orijinal ve avangard çizgisiyle, plaj modasına hakim olmak isteyen ve denizde bile şıklığı elden bırakmayan kadınların ortak seçeneği.

Bikini-Markaları-ayyıldı3

Bikini-Markaları-ayyıldız

Bikini-Markaları-ayyıldız1

Bikini-Markaları-ayyıldız2

Bikini-Markaları-ayyıldız4

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/bikini-markalari/