Bir Kıza Çıkma Teklif Etmenin Yolları

Bir kıza çıkma teklif etme yolları, erkekler bir kızdan hoşlandıklarında, bunu ona belli etmenin yollarını ararlar. Elbette bu işin de bazı incelikleri vardır. Hoşlanılan kıza gidip doğrudan “Benimle çıkar mısın?” demek çok da etkili bir yöntem değildir. Kızlar doğal olarak gelişen tekliflerden hoşlanırlar.

Bir Kıza Çıkma Teklif Etmenin Yolları

Elbette bunun da ardında bir plan ve strateji vardır; ama önemli olan kısım bunu kıza belli etmemek ve sanki olaylar kendiliğinden gelişmiş gibi davranmaktır.  Peki o halde bir kıza nasıl çıkma teklif edilir, nasıl yaklaşılır, nasıl çıkma teklif edilir biraz fikir edinelim ne dersiniz?

“Senden hoşlanıyorum, benimle çıkar mısın?” sorusu hemen her kıza itici ve yapay gelir. Kendiliğinden gelişen ve çıkma teklifi edilmeden başlayan birliktelikler her zaman kızlara daha cazip gelmiştir. Doğrudan edilen çıkma tekliflerine kızlar genellikle olumsuz yanıt verirler ve çıkma teklifini reddederler.

 

Kızlar bu konularda sözle iletişimden yana değildirler. Erkeğin işleri ustaca ilerletmesini ve olayın kendiliğinden gelişmesini isterler. Bu her ne kadar kendiliğinden gelişmiş gibi dursa da aslında bunun altında erkek tarafından gerçekleştirilecek yoğun bir çalışma vardır.

Romantik çıkma teklifi de her kıza hitap etmez. Her şey doğal akışında ve kendiliğinden gerçekleşmiş gibi ilerlemeli.

Bir Kıza Çıkma Teklif Etmenin Yolları 1

Önce kızla doğal ve eğlenceli bir sohbet gerçekleştirin. Hatta onu güldürün ve neşelendirin. Ama esprileriniz zorlama ve bayat olmasın. Doğal olursanız her şey kendiliğinden gelişecektir. Kız da size karşı olumlu hisler besliyorsa işler daha kolaylaşacak demektir.

İkinci adım olarak kızı dışarı yemeğe yahut kahve içmeye çağırın. Bu, çıkma teklifi gibi olmamalı. Dışarıda bir şeyler yiyip içmek ve sohbet etmek anlamında hissettirilmeli.

Kız ilgileniyorsa zaten istekli olduğunu hissettirecek ve bunu belli edecektir. Şu da çok önemli bir husustur; kızla birlikte dışarı çıkarken kararsız davranmak, “Şimdi nereye gidelim?” diye sormak hoş bir intiba bırakmaz. Erkek; “Seni bu akşam çok güzel bir yere götüreceğim.” “Bildiğim çok güzel bir yer var, bakalım beğenecek misin?” tarzında konuşmalarla karşısında ne yapacağını bilen bir erkek görmek isteyecektir. Kızlar, kararsız, şaşkın ve ne yapacağını bilmeyen erkeklerden pek hoşlanmazlar.

En güzel çıkma teklifi kendiliğinden gelişendir. Kız yaptığını planı beğenmezse zaten söyleyecektir. Ama planı yapan daima erkek olmalıdır. Kızlar lider ruhlu erkeklerin yanında kendilerini daha güvende hissederler.

Bir Kıza Çıkma Teklif Etmenin Yolları 2

Buluşma gerçekleşti ve çıktınız. İlk fırsatta kızla öpüşün. Kız buna istekliyse zaten beden diliyle bunu size belli edecektir. Zaten ikiniz de çıkma amacıyla buluştunuz. Arkadaş olmak için değil. Öpüştükten sonra zaten kendiliğinden sevgili olmuşunuz demektir. Bu saatten itibaren her şey kendiliğinden ilerleyecektir. Bu sebeple buluşmada ilk fırsatta ve onun da gönlü olduğunu anlar anlamaz kızla öpüşün.

Eğer liderlik özelliklerinizi de gösterir ve buluşma mekanı, gidilecek yerler ve buna benzer ayrıntıları siz kurgulayıp yönetirseniz, kız da sizin bu gücünüze ve erkeksiliğinize kapılarak sizinle öpüşmek ister. Onu kibar ama tutkulu bir şekilde öpün. Fazla abartmadan ama aklını başından alırcasına. En güzel çıkma teklifi işte budur.

İlk buluşmada nezih ama sessiz ve sakin bir mekan seçin. Birbirinizin gözlerinin içine baktığınız ve konuşmadığınız bir anda gözlerinizi kızın gözlerinden kaçırmayın. Sonra dudaklarına bakın, yeniden gözlerine bakın ve yavaşça eğilerek kızı öpün.

Tebrikler, artık çıkıyorsunuz. Üstelik çıkma teklifi etmeden.

Bir Kıza Çıkma Teklif Etmenin Yolları 3

Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir sorusunun yanıtının, aslında çıkma sözünü kullanmadan yapılabildiğini öğrenmiş oldunuz. Bundan sonrası da artık size kalmış beyler.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/bir-kiza-cikma-teklif-etmenin-yollari/