Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası yapımı, çok eski zamanlardan beri yapılmakta olup günümüzde de son derece yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir. Günümüzde özellikle de çeyiz konusunda sürekli olarak yenilikler meydana gelse de, boncuklu iğne oyaları gibi geleneksel işlemeler de hala tercih edilmeye devam etmektedir.

Bütün bu sebeplerden dolayı da iğne oyası işlemeleri de birbirinden farklı modeller ile kişilerin beğenisine sunulmaya devam etmektedir.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri 1

Boncuklu iğne oyası yapımı, son derece karmaşık ve zor gibi görünse de gerekli olan detayların öğrenilmesi halinde oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için ise hem internette hem de birbirinden farklı hobi dergisi içerisinde resimli anlatımlar söz konusudur.

Bu sebeple de hemen herkes kendi evinde dilediği modeldeki boncuklu iğne oyasını yapabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Boncuklu iğne oyaları, birbirinden farklı alanda uygulanabilmektedir. Namaz örtüsü, havlu, perde kenarı ve bu gibi alanlara büyük bir beğeni ile yapılmaya devam etmektedir. İstenilen herhangi bir renkteki boncuk ile birlikte son derece şık ve bir o kadar da göz alıcı işlemeler yapmak mümkün olabilmektedir.

Bütün bu sebeplerden dolayı da gün geçtikçe çok daha farklı modeller hazırlanmaya da devam etmektedir.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri 2

Boncuklu iğne oyası modelleri, günümüzde hala genç kızların çeyizlerinde kullanılmaya da devam etmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı da, bu konuda yetenekli olan kişiler birbirinden farklı boncuklu iğne oyası modellerini yapmaya ve bu gibi ürünler ile ilgilenen kişilerin beğenisine sunmaya da devam etmektedir.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri 3

Kişiler kendi el becerileri ile birlikte kendi çeyizlerine de bu gibi oyaları koyabilmekte ve bu durumdan da son derece büyük bir memnuniyet duymaya devam etmektedir.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri 4

Boncuklu İğne Oyası Modelleri 6

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/boncuklu-igne-oyasi-modelleri/