Boy Uzatma İlaçları

Konu İçindeki Başlıklar

Boy uzatma konusunda son yıllarda birbirinden farklı yöntemler geliştirilmektedir. Boy uzatma egzersizleri ve ameliyatın yanı sıra, piyasada çok sayıda boy uzatmaya yardımcı olan ilaçlar da söz konusudur. Boy uzatma konusunda en kolay yöntemler arasında sayılabilen boy uzatma ilaçları, yalnız başına çok etkili olmamaktadır. Bu ilaçların tam etkisinin görülebilmesi için, boy uzatma egzersizlerinin de düzenli bir şekilde uygulanması önerilmektedir.

Piyasada satılmaya devam eden boy uzatma ilaçlarına olan ilgi, günbegün artmaya da devam etmektedir. Bu kapsamda ise hemen herkes tarafından yöneltilen tek soru, boy uzatma ilaçlarının işe yarayıp yaramadığıdır. Bu gibi ilaçların işe yarayabilmesi için, öncelikle kaliteli ve güvenilir kaynaklardan temin edilmesi gerekmektedir. Kesinlikle doktor kontrolünde edinilmesi gereken bu ilaçların, eczanelerden alınması da son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu kapsamda piyasada bulunan birkaç boy uzatma ilacı ise şöyledir:

Yeşilex

Yeşilex boy uzatma ilacı, kişilerin uzamaları için gerekli olan protein ve mineral gibi destekleri eksiksiz bir şekilde sunmaktadır. Günde üç defa aç karnına 2şer kapsül alınması önerilen bu ilaç, 4 ay düzenli kullanım sonucunda 5 cm uzamayı sağlamaktadır. İçeriğinde ise; turunç, ceviz yaprağı, biberiye, defne, çörek otu, yabani kekik ve ısırgan gibi doğal maddeler bulunmaktadır.

Yeşilex

Uzamax

İçeriğinde; çinko, bakır, fosfor, kalsiyum, magnezyum, Omega 3 ve 6, B1, B2, B6, C ve E vitaminin yanı sıra folik asit bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan bu gibi maddeler, kişilerin sağlıklı bir şekilde boyunun uzamasını sağlamaktadır. uzamax kapsül ve toz halinde satılan bir ilaçtır. Uzamax kapsül, gün içerisinde 3 defa birer kapsül olacak şekilde alınırken, toz olanını ise yine günde üç defa bir ölçek olacak şekilde alınması önerilmektedir.

Uzamax

Supratall

Vitamin ve mineral açısından son derece zengin olan Supratall, boy uzatma ilaçları arasında da oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Supratall boy uzatma ilacı içerisinde; L-Arginine, L-Ornithine, D3, B6, B12 ve E vitamini bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan vitaminler ile bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği gibi aynı zamanda kas ve kemik gelişimine de oldukça büyük etkileri görülmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere gün içerisinde iki defa yemeklerden bir saat önce bir kapsül olacak şekilde alınması önerilmektedir.

Supratall

Çok sayıda kişi için boyunun uzaması son derece büyük bir öneme sahip olsa da, bu işlemin hangi yöntem ile gerçekleşeceği de oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple de, kişilerin öncelikli tercihleri bitkisel boy uzatma ilaçlarından yana olmaya devam etmektedir. Bu kapsamda ise Uzamax, Supratall ve Yeşilex, içeriğinin tamamen doğal maddelerden oluşması sebebi ile kişiler tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Bu ilaçların etkisinin daha da artması için ise, boy uzatma egzersizlerinin de düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Böylelikle belirli bir süre sonunda, kişilerin boyları uzayabilmektedir.

Bitkisel Boy Uzatma İlaçları

Ergenlik çağını bitirmiş olmasına rağmen, yetişkin kişiler de yeniden boylarının uzamasını arzulamaktadır. Geliştirilen ilaçlar ve egzersizler ile yeniden umutlanan kişiler için, bu yöntemlerin gerçekten işe yarayıp yaramadığı son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu sebeple de, özellikle boy uzatan ilaçları tercih etmek isteyen çok sayıda kişi, büyük bir tereddüt içerisine de girmektedir. Bu gibi boy uzatma ilaçlarını kullanmak isteyen kişilerin, kullanmadan önce muhakkak bir doktora başvurması son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Böylelikle herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan boy uzatma süreci tamamlanabilmektedir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/boy-uzatma-ilaclari/