Büyük Beden Bikini

Yaz aylarında denize girmek, eğlenceli, keyifli ve en çok tercih ettiğimiz aktiviteler içerisinde yer alıyor. Üstelik yüzmek; fazla kilolarımızı da eritmemize yardımcı olan sağlıklı yaşamın olmazsa olmazları içerisinde yer alan bir spor dalı.

Sizler de yüzmeyi çok sevmenize rağmen yaz aylarında daha çok sessiz ve sakin kumsal ve plajları tercih ediyorsanız; arkadaşlarınız kalabalık plajlarda vakit geçirirken, tek başınıza yüzmeyi seçiyorsanız; büyük ihtimalle fazla kilolarınızdan şikayetçi olmanız olası.

Fazla kilolarınız bir yana bedeninize uygun büyük beden bikini bulma konusunda sıkıntılar da yaşıyor olabilirsiniz.

Çoğu bayan fazla kilolarını saklamak adına bikini giymek yerine mayo kullanmayı tercih ediyor. Ancak giyilen mayolar; göbek ve bel kısmının yeterince güneşlenememesine sebep oluyor. Üstelik çoğu büyük beden bikini modeli; sıradan mayolara göre daha güzel, daha çekici ve daha şık.

Büyük beden giyinen tüm bayanlara vücutlarını sergilemekten çekinmemelerini tavsiye etmekle birlikte online alışveriş mağazalarında yer alan büyük beden bikini modellerine de göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

Büyük Beden Bikini 1

Büyük Beden Bikini ve Fiyatları

Büyük beden bikini modellerinin de normal bikiniler kadar oldukça fazla sayıda olduğunu söyleyebiliriz.

Leopar ya da çiçek desenli bikiniler, büyük beden bikini modelleri içerisinde en çok beğenilen modeller arasında bulunuyor.

Geometrik desenli bikiniler; dikkati geometrik desenlere çekerek, birkaç beden daha zayıf görünmenize yardımcı olurken; siyah bikinler de asaletleri ile adeta göz kamaştırıyor.

Fazla kilolarınızın göze batmaması adına daha çok koyu ve desensiz bikini modellerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Şayet desenli bikini satın almak istiyorsanız; daha çok küçük desenlerin bulunduğu bikinileri tercih etmek sizin için en doğru tercih olacaktır.

Büyük beden plaj modası söz konusu olduğunda etekli bikini modellerinin de hakkını yememek gerek. Fırfırlı, düz ya da renkli bikini etekleri ile plajda pareo kullanma gereği bile hissetmeyebilir; etekli bikinileri kumsalda voleybol vb. spor aktivitelerine katıldığınız her an giyebilirsiniz.

Vücut hatlarınızın toparlanması için toparlayıcı büyük beden bikini modellerinden birini satın almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Toparlayıcı özelliği olan bikiniler; göğüs ve basen bölgenizdeki fazla kilo görünümünü azaltıcı bir özelliğe sahip.

Toparlayıcı ve vücut şekillendirici bikinilerin yanı sıra göğüslerinizin daha küçük görünmesini sağlamak için kesinlike straplez bikini üstlerinden uzak durmanızı öneriyoruz. Straplez bikini üstleri büyük olan göğüslerinizin daha da büyük görünmesine neden olabilir.

Büyük Beden Bikini 2

Son zamanların büyük beden plaj modası içerisinde alt ve üstü farklı renklerde hatta farklı modellerde olan bikini kombinlerini kullanmak de yer alıyor. Yani büyük beden bikini üstü olarak pembe bir bikini üstü satın alabilir; altına da gardırobunuzda halihazırda bulunan bir bikini altı giyebilirsiniz. Tabii ki bu aşamada birbiri ile uyumlu renkleri kullanmaya dikkat etmeniz gerektiğinin de altını çizmek istiyoruz.

Büyük beden bikini üstü olarak; ip askılı ya da boyundan bağlamalı bikini üstlerini de tercih edebilirsiniz. Boyundan çapraz ya da düz bir şekilde bağlanma özelliği bulunan bikini üstleri; son yılların en trend bikini modellerinden olsa gerek…

Kilolu olmanız tabii ki de modayı takip etmeyeceğiniz ve güzel görünmeyeceğiniz anlamına da gelmiyor. Tekstil dünyasında büyük beden bayanlar için özel olarak tasarlanan yüzlerce farklı kıyafet ve bikini modeli var.

Dilerseniz klasik, taşlı ya da pullu bikini üstlerinden birini seçerek, plajda bile asil görünebilirsiniz.

Spor giyimden hoşlanan bayanlar ise desteksiz bikini üstünden ve sade bir bikini altından oluşan bikinilerle hem sportif hem de şık görünebilir.

Kısacası piyasada büyük beden kadınlar için oldukça geniş bir ürün yelpazesinin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/buyuk-beden-bikini/