Crop-Toplar Kışa Hazır

Crop top nedir?
Göbeği açıkta bırakan kısa üstler olarak tanımlayabileceğimiz crop top’lar sadece sıcak yaz aylarında değil, kışın da gardroplarımızdaki yerini muhafaza ediyor. Daha kalın olan kışlık crop top’lar eğer doğru parçalarla kombinlenirse son derece şık ve modern bir tarz yaratmanızı sağlayabiliyor.  Dar kesim jilelerin, elbiselerin, bluzlerin, hatta uygun kesimdeki gömleklerin üzerine bile giyebileceğiniz crop top’larla son derece farklı, özgün ve rahat bir stil oluşturabilirsiniz.

Crop-Toplar Kışa Hazır1

Vücut ölçülerinize güveniyorsanız, crop top’unuzu göbeği açık bırakacak şekilde de giyebilirsiniz.

Kalem etekler ve midi boydaki eteklerle de son derece şık bir tarz bu özgür kazaklar, renkleri ve modelleriyle tamamen sizin çizginizi yansıtan tasarımlar olarak dikkat çekecektir. Mini pileli eteklerle de çok yakışan crop top’lar, yüksek bel etek ve pantolonlarla da rahatlıkla kullanılabilir. 

Crop-Toplar-Kışa-Hazır2

Crop Toplar Kışa Hazır
Göbek bölgesini açıkta bırakan crop top’ları kışın da üşümeden giymek istiyorsanız kolay ve göze hoş gelecek çözümler bulabilirsiniz. Crop topüstlerinizin altına, yüksek bel pantolonlar ve etekler giymek en pratik çözüm olacaktır. Bol paça blue jeanlar, örgü etekler, kalın kumaş pantolonlarla gayet güzel kombinler doğabilir.

Crop-Toplar-Kışa-Hazır5

Crop-Toplar-Kışa-Hazır8

Crop-Toplar-Kışa-Hazır3

Crop top modası
Bazı kıyafet türlerinin modası hiç geçmez, devri asla kapanmaz. Crop top üstler de bu kapanmayan devrin temsilcilerindendir. Kışlık bir süveter, incecik penye bir bluz, kalın şişlerle örülmüş saç örgü desenli sıcacık bir kazak, uzun kollu, askılı, sıfır kollu yahut asimetrik kesimli şekillerde her an ve her dönemde karşımıza çıkacak, gardrobumuzda mutlaka en az bir tane örneği bulunacak crop top’ların.

Crop-Toplar-Kışa-Hazır4

Crop-Toplar-Kışa-Hazır9

Crop-Toplar-Kışa-Hazır7

Dilersek onu tek başına şık bir üst olarak giyecek, gerekse dar kesim bir gömleğin üzerine tamamlayıcı olarak kullanacağız.

Yaz sıcaklarında mini şortların, bermuda ve kapri pantolonların üzerine severek geçirivereceğimiz; kış soğuklarında ise şık kalem eteklerle bütünleyeceğimiz vazgeçilmezler olmaya devam edecekler.  Oversized kabanların içinde gayet tarz duran crop top’larla sayısız kombinasyonlar oluşturmak hiç de zor değil.

Crop-Toplar-Kışa-Hazır6

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/crop-toplar-kisa-hazir/