Dezpack Dukan Diyeti

Dezpack Dukan diyeti, öğün yerine geçen bir gıda ürünü olan dezpack, kilo verme ve kilo kontrolü furyası içinde yeni yeni beliren bir alternatif kavram. Dezpazk diyeti yaparak kilo verenler hallerinden oldukça memnun olduklarını belirtiyor.

Dezpack Dukan Diyeti

Dezpack kullananlar bunu ilk kez deneyeceklerse 200 ml. az yağlı süte 4 ölçü kaşığı başlangıç ürünü karıştırarak günde 3 saat ara ile 5 sefer almalılar. Başlangıç ürünü 2 gün boyunca kullanılmalıdır. Bu arada süreç devam ederken günde 2-3 litre sıvı tüketimi de sağlıklı bir diyet için son derece önemlidir. Dezpack diyetinin başarıya ulaşması için bu 2 gün son derece önemlidir.

Eğer dezpack dukan diyeti yapıyorsanız; yani dezpack ürünü ile Dukan diyetini bir arada yürütüyorsanız, diyetin 3. gününe geldiğinizde sabah 11’de günün ilk yemeğini yiyin, yani kahvaltınızı edin. Dukan’ın hangi evresindeyseniz o evreye uygun bir kahvaltı seçeneği hazırlayın ve kahvaltınızı edin. Kahvaltıdan 5 saat sonra öğle yemeği olarak ikindi kutuya başlayın.

Öğle yemeğinin ardından yine 5 saat sonra bu kez akşam yemeği yerine tekrar 2. kutuyu alın. Bu kutu dezpack ürünü, 300 ml. az yağlı süt yahut yoğurt ile 2 ölçüm kaşığı şeklinde alınmalıdır.

Dezpack Dukan diyeti yapanlar, aralarda diyeti bozacak türden basit karbonhidrat alımından uzak durmalılar. Çikolata, şekerleme, cips, kızartma, yağlı ve tuzlu şarküteri etleri ve çok yağlı gıdalardan uzak durmalılar.

Dezpack Dukan Diyeti 1

Kişi hedeflediği kiloya 3 kilo kalana kadar sadece sabahları kahvaltı yapmalı ve diğer 2 öğün olan öğle ve akşam öğünlerini dezpack ürünü ile yapmalıdır. Bundan sonra da verilen kiloların geri alınmaması için kahvaltıdan 5 saat sonra dezpack yerine öğle yemeği yenilmeli ve dezpack sadece akşam öğünü yerine alınmalıdır.

Bu uygulamayı istediğiniz kiloya düşene kadar sürdürmelisiniz. İstediğiniz kiloya eriştiğinizde dezpack diyet ürünü kesebilirsiniz. Dezpack Dukan diyeti yapanlar, yahut dezpack ürünü ile kilo kontrolü sağlamaya çalışanlar istedikleri kiloya düştüklerinde yemek yeme alışkanlıklarına dikkat etmelidirler.

Dezpack Dukan Diyeti 3

Dezpack Nedir?

Dezpack nedir denildiğinde, işte tüm bu beslenme programı akla gelmelidir. Destek bir ürün olan Dezpack belirtilen ölçülerde ve düzenli olarak alındığında ve diyet şartlarına uyulduğunda kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olan bir üründür.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/dezpack-dukan-diyeti/