Diş Ağrısı için Ağrı Kesici

Diş ağrısı günün en civcivli, yahut gecenin en kısıtlı ve çaresiz bir anında yokladığında, diş hekimine gidene kadar en acil ve kesin çözüm diş ağrısı için ağrı kesici hap almaktır.

Diş ağrısı için ilaç almak bazen elzem olabiliyor. Diş ağrısına iyi gelen ilaçların kullanımı  ile diş ağrısı hafifletilebilir, ağrı teskin edilebilmektedir. Diş ağrısı için ağrı kesici ilaçlar hangileridir, diş ağrısı için en etkili ağrı kesici olarak ne kullanılabilir denildiğinde parol ismi verilebilir.

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici İsimleri

Kuvvetli diş ağrılarında doğal ve hafif çözümler işe yaramadığında, yani yetersiz kaldığında ağrı kesici almak şart olur. İltihabi durumlarda diş ağrısı için antibiyotik almak gerekecektir. Antibiyotik kullanımına hekim karar vermelidir. Bunun dışında, ağrı çok baş edilmez bir hal aldığında bazı ağrı kesicilerle çözüm sağlanabilir.

Çok bilinen ve sık kullanılan ağrı kesiciler vardır. Diş ağrısı için ağrı kesici hap gerektiğinde, bu haplardan birisi kullanılabilir.

Novalgin: Çok bilinen ve hemen hemen her evde bulunan bir ağrı kesicidir. Diş ağrısını da hemen kestiği bir gerçektir.

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici 1

Amoklavin: Diş ağrısına iyi gelen Amoklavin, güçlü ve etkili bir antibiyotik ve ağrı kesicidir.

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici 2

Majezik: Her tür ağrıya iyi gelen Majezik, diş ağrısına da son derece iyi gelmektedir.

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici 3

Abartısız herkesin hayatı boyunca mutlaka yaşadığı bir ağrı olan diş ağrısı için en etkili ağrı kesiciler olarak bu saydıklarımız faydalı olacaktır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/dis-agrisi-icin-agri-kesici/