Dr Murat Topoğlu Diyeti

Dr. Murat Topoğlu Diyeti, Murat Topoğlu sağlıklı kilo kaybı hususunda pek çok öneri sunuyor. Murat Topoğlu kinoa ile zayıflama, Murat Topoğlu göbek eritme diyeti ve birkaç haftada 4-5 kilo verdiren diyet listeleriyle pek çok kişiye bu konuda destek sağlamıştır.

Dr Murat Topoğlu Diyeti

Sözgelimi kinoa ile zayıflama özellikle son dönemde oldukça revaçta bir konu ve pek çok kişi kinoa tüketimi sayesinde zayıflama yolculuğunda başarı katettiğini belirtiyor. Ülkemizde henüz çok yaygın olmayan kinoa bitkisini ilk önerek kişilerden birisi de Dr. Murat Topoğlu’dur. Güney Amerika kökenli olan ve son derece besleyici bir nitelik taşıyan kinoa, yüksek protein içeri ile de tok tutan ve zayıflamaya destek sağlayan yönü ile büyük bir hızla tanınır olmaya başlamıştır.

Murat Topoğlu ile zayıflama başlığı altında pek çok seçenek mevcuttur. Murat Topoğlu akupunktur da dahil olmak üzere, çeşitli diyet listeleri, göbek eritme diyetleri, yağ yakıcı öneriler ve buna benzer seçenekleri ile bu yolda çare arayanlara destek sağlıyor.

Murat Topoğlu Diyeti İle 2 Haftada 5 Kilo Verin

Murat Topoğlu diyeti yapanlar bu diyetlerden son derece memnun kaldıklarını ve bu sürçte hem süratli hem de sağlıkları bozulmadan kilo verebildiklerini belirtiyor. İşte Murat Topoğlu diyeti ile 2 haftada 5 kilo diyeti.

Dr Murat Topoğlu Diyeti 2

Birinci Hafta:

  • Sabah: 1 dilim ekmek, peynir, zeytin, yumurta, domates, salatalık, 2-3 çay kaşığı bal
  • Öğle: Çorba ve salata yahut yağ ilavesiz salata ve yoğurt
  • Akşam: Öğle yemeği menüsüyle aynı ama ek olarak 3 porsiyon meyve tüketilmeli. Ancak üzüm tüketilmemeli; zira şeker oranı hayli yüksek olduğundan kilo kaybını yavaşlatır.
  • İkinci Hafta:

  • Sabah: 1 dilim ekmek, peynir, zeytin, yumurta, domates, salatalık, 2-3 çay kaşığı bal
  • Öğle: Çorba ve salata yahut yağsız çorba ve salata
  • Akşam: Izgara et, tavuk ya da balık
  • Murat Topoğlu diyeti yorumları oldukça olumlu ve bu diyetleri yapanlar kolaylıkla kilo kaybı yaşadıklarını, tokluk hissi ile diyet sürecini acıkmadan atlattıklarını ve hafif hissettiklerini belirtiyor

    Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/dr-murat-topoglu-diyeti/