Dukan Diyeti Yapan Ünlüler

Dukan diyeti yapan ünlüler, ünlü Fransız hekim Pierre Dukan tarafından geliştirilen ve kısa sürede tüm dünyaya yayılarak, ünlü ünsüz pek çok kadını zayıflatan Dukan diyeti, protein ağırlıklı yapısıyla vücuttaki yağ stoklarının hızlı biçimde erimesini sağlıyor.

Dukan Diyeti Yapan Ünlüler 2

Dukan diyeti ile kilo veren çok sayıda ünlü var. İçlerinde dünyaca ünlü şarkıcı, film yıldızı hatta düşeslerin de olduğu pek çok kadın, bu mucizevi diyet sayesinde istediği kiloya kadar inebiliyor. 4 evreden oluşan Dukan diyeti, atak evrede tamamen proteinden oluşan menüsü, sonraki 3 evrede ise sebzeler ve yulaf kepeğinin de dahil olmasıyla kompleks karbonhidratları da kullanarak kısa sürede çok kilo verdirmesiyle öne çıkıyor.

Dukan diyeti yapanlar diyet süresince ağız kuruluğundan ve bağırsak tembelliğinden şikayet ediyorlar. Ama bunun dışında seçilmiş gıdaları günün her saatinde istedikleri kadar yiyebildiklerinden diyeti kolayca yapabildiklerini belirtiyor.

Ünlülerin diyetleri her zaman ilgi çekmiş ve pek çok kadına örnek olmuştur. Dukan diyeti yapan ünlüler arasında ilk akla gelenler Jennijer Lopez, Nikki Philips, Gisele Bundchen ve Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Penelope Cruz, Hlin vşar, Neslişah Alkoçlar sayılabilir.

Dukan Diyeti Yapan Ünlüler

Dukan diyeti ile kilo verenler, koruma evresine harfi harfine uyduklarında verdikleri kiloları kolay kolay almadıklarını belirtiyor.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/dukan-diyeti-yapan-unluler/