Dukan Diyeti Yapanlar

Dukan diyeti yapanlar, Dukan diyeti adeta bir salgın gibi dünyanın pek çok ülkesine yayılan ve kısa sürede kesin sonuç alınan bir diyet programıdır. Dukan diyeti yapanlar bu diyet sayesinde kısa sürede hızlı kilo verdiklerini görerek daha çabuk motive olabildiklerini belirtiyor. Gelin Dukan diyeti ile zayıflayanlar neler söylemiş bir bakalım.

Dukan Diyeti Yapanlar 1

Dukan Diyeti İle Zayıflayanların Yorumları

Dukan diyeti yorumları Dukan diyeti yapmaya karar verenleri de olumlu yönde etkileyebilen bir güce sahip. Dukan diyeti yapmaya karar veren kişiler tereddüt aşamasında iken Dukan diyeti yapanların yorumlarını okuduklarında net olarak karar verebiliyorlar. Bu yorumlardan etkilenerek diyete başlayıp 5 gün gibi kısa bir sürede 5.5 kilo verebilen kişiler hiç de az değil.

Bir de ne kadar çok fazla kilonuz varsa, kilo verme hızınız ve miktarınız da o oranda yüksek oluyor.

Dukan diyeti ile zayıflayanlar diyetin protein ağırlıklı olması sebebiyle daha uzun süre tok tuttuğunu belirtiyor.

Dukan diyeti yapanların yorumları arasında vücudunun hafiflediğini ve uykularının da düzene girdiğini söyleyenler de hayli fazla.

Dukan Diyeti Yapanlar 2

Nadir de olsa Dukan diyeti ile kilo veremediğini belirten kişiler de oluyor ama Dukan diyeti ile zayıflayanların sayısı hiç de yabana atılacak gibi değil.

Ama kalp damar rahatsızlıkları olan kişiler, kolesterol problemi olanlar, tansiyon ve böbrek rahatsızlığı olan kişiler Dukan diyeti yapmadan evvel muhakkak bir hekime danışmalı, gerekli tahlilleri yaptırdıktan sonra hekim onayı olursa bu diyete kalkışmalılardır. Protein ağırlıklı diyetlerin böbreklere ek yük bindirdiği göz önünde bulundurulduğunda Dukan diyeti yapılırken bol miktarda su içmenin önemi de kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/dukan-diyeti-yapanlar/