Ebru Şallı İle Pilates

Ebru Şallı ile pilates, Ebru Şallı mankenlik ve modellikten sonra pilates ile adını duyurmuş ve pilates eğitmenliği sertifikasına sahip bir isim olarak son derece başarılı çalışmalar yapmış ve yapmaktadır. Ebru Şallı ile pilates programları büyük izleyici kitlelerine ulaşarak özellikle kadınlar arasında son derece yaygın hale gelmiştir.

Evde pilates yapmak isteyenler Ebru Şallı pilates dvd’leri ile egzersizlere başlayabilir ve düzenli olarak yapabilirler. Ebru Şallı Ebruli isimli programında yaptığı pilates egzersizleri ile özellikle bayanların beğenisini kazanmış ve en temel pilates egzersizlerini izleyiciyle buluşturarak pilatesi büyük bir kitleyle buluşturmuştur.

Ebru Şallı ile pilates isimli bir kitap da hazırlayan ve yayınlayan Ebru Şallı bu kitapta pilatesin inceliklerini, tekniklerini ve nefes alışverişi ile pilates hareketleri arasındaki önemli bağlantıyı anlatıyor.

Ebru Şallı pilates programlarında kol karın ve kalça bölgesine yönelik hareketlerin daha ağırlıkta olduğu ve Ebru Şallı 3k ismini verdiği egzersiz programıyla da ilgi topluyor.

Ebruli pilates ismiyle bu konuda öncü bir tavır ve hareket sergileyen Ebru Şallı özellikle ev hanımlarına pilatesi sevdiren bir isim olarak da biliniyor.

Ebru Şallı pilates karın egzersizleri  de düz bir karna sahip olmak isteyenler için son derece ideal hareketlerdir. Pilates dersleri sonunda fit ve sıkı bir vücuda kavuşmak mümkün ama bu elbette kısa vadede oluşacak bir netice değil.

Ebru Şallı İle Pilates 1

Evde pilates yapmak isteyen hanımlar Ebru Şallı pilates seti ile ve Ebru Şallı pilates videoları ile  bunu başarabiliyor. Ebru Şallı pilates başlangıç hareketleri ile pilatese başlayabilir ve zaman içinde pilates eğersizlerinde ilerleyebilirsiniz.

Ebru Şallı Hamile Pilatesi

Hekim izin verdiği sürece hamile anne adayları bu süreçte de hareketli olabiliyor. Ebru Şallı hamile pilatesi ile hem anne ile bebek arasında bir bağ oluşuyor, hem de anne adayı daha fit ve sağlıklı oluyor. Bu süreçte yapılan pilates anne adayını psikolojik açıdan olumlu etkiliyor ve doğuma hazırlıyor.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/ebru-salli-ile-pilates/