Eda Taşpınar Güneş Yağı

Tasarımcı, iş kadını ve stil danışmanı özelliklerinin ötesinde; biçimli vücut hatları, fit bedeni ve bronz teniyle bilinen ve tanınan Eda Taşpınar’ın, kendi adını verdiği ve tasarladığı güneş yağı büyük ilgi görüyor. Eda Taşpınar bronzlaştırıcı yağ ile gerçek bir çikolata bronzluğuna kavuşabilirsiniz.

Eda Taşpınar  Güneş Yağı

Eda-Taşpınar-Güneş-Yağı1

Eda Taşpınar’ın kusursuz bronzluk için tasarladığı güneş yağı, formülünün içeriğindeki maddeler sayesinde melanin üretimini harekete geçirerek, doğal bronzlaşma sürecini hızlandırıyor. Özel bir yakıcı formülasyona sahip olan bu ürün, güneş yanığı ve güneşe bağlı erken yaşlanma risklerini yaşatmadan, sağlıklı ve kalıcı bronzluk vadediyor. Siz de bu ürünle güvenli bir şekilde bronzlaşarak, Eda Taşpınar bronzluğuna kavuşabilirsiniz.

Eda Taşpınar bronzlaştırıcı ürünleri 4 farklı seçenekle piyasaya sunuluyor. İstediğiniz derecedeki bronzluğu, bu farklı dört seçenekten birisiyle elde edebilirsiniz.

 • Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ: Vücuttaki melanin üretimini harekete geçiren ve bu sayede daha hızlı bronzluk sağlayan bu ürün, deriyi güneş yanıklarından da koruyor. Eda Taşpınar yoğun bronzlaştırıcı yağ, pürüzsüz ve yoğun bir bronzluk isteyenler için son derece ideal bir ürün ve çok fazla tercih ediliyor.Eda-Taspinar-Yogun-Bronzlastirici
 • Eda Taşpınar Cilt Koruyucu Yağ: Bronzlaşırken cildin hasar görmemesi ve güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemesi için üretilen Eda Taşpınar cilt koruyucu yağ, muhteviyatındaki Argan yağı sayesinde cildin beslenmesini sağlıyor. 15 koruma faktörü özelliğine sahip olan Eda Taşpınar cilt koruyucu yağ, antioksidan içeriğiyle de cildi erken yaşlanma riskine karşı korur.Eda-Taşpınar-Cilt-Koruyucu-Yağ

 • Eda Taşpınar Bronzluk Koruyucu: Mesele sadece bronzlaşmak değil, sahip olunan bronzluğu, aynı şekilde uzun süre muhafaza edebilmektir. Mükemmel ve pürüzsüz bronzluğa kavuştuktan sonra, bu bronzluğu dayanıklı kılmak isteyenler için bir Eda Taşpınar ürünü daha: Eda Taşpınar Bronzluk Koruyucu. Güneşe çıkmadan önce, gün içinde ve güneşlendikten sonra uygulanacak bu koruyucu ürün sayesinde, elde ettiğiniz bronzluğu uzun ömürlü kılabileceksiniz.

Eda-Taşpınar-Bronzluk-Koruyucu

 • Eda Taşpınar Yoğun Bronzluk: Eğer vaktiniz darsa, tatil planınız kısa süreliyse ve acilen bronzlaşmak istiyorsanız, Eda Taşpınar Yoğun Bronzluk seçeneğini kullanarak hızlı ve kusursuz bir bronzluk elde edebilirsiniz. Püskürtmeli kutuda satışa sunulan bu ürün, aynı zamanda cildi besliyor ve güneş ışınlarının yaşlandıran etkisine karşı cildinizi koruma altına alıyor.Eda-Taşpınar-Yoğun-Bronzluk

Güneş Koruyucu Yağlar Nasıl Kullanılır

Eda-Taşpınar-Güneş-Yağı2

Bronzlaşmak dediğimiz işlem, aslında bir nevi cilt reaksiyonudur. Cildin, güneş ışınlarına maruz kaldığında, yapısında bulunan melanin seviyesini artırarak kendi kendini koruma mekanizmasıdır. Melanin hem cilde kendi rengini verir; hem de cildin bronzlaşmasından sorumlu pigmenttir. Bronzlaştıran kremler, spreyler ve yağlar, cildin melanin üretiminden sorumlu birimi harekete geçirerek, doğal bronzlaşma sürecini başlatır. Bu ürünlerle kısa sürede ve risksiz şekilde bronzlaşır, böylelikle güneşte kalma sürenizi kısaltır ve güneş ışınlarına maruz kalmamış olursunuz.

Güneşe ilk çıkışınızda en az SPF 15 olan ürün uygulamanız doğru olacaktır. Ardından gün içinde bronzlaştırıcı ürün ile SPF 15 ürünü dönüşümlü kullanmanız uygun olur. Sonraki günlerde ise bronzlaştırıcı ürünü tek başına uygulayarak güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması endişesi yaşamaksızın  bronzlaşabilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Güneş Koruyucu yağları kullanırken bunlara mutlaka dikkat edin

 • Kullandığınız güneş yağlarını solumamaya gayret edin.
 • Hangi tür güneş koruma yağı ve kremi kullanırsanız kullanın, bebeklerinizi, çocuklarınızı ve çok açık tenliyseniz kendinizi güneşin direkt ışıklarından koruyun.
 • Güneş koruma yağlarını, etki etmesi açısından,  az miktarda değil, yeterli miktarda sürün.
 • Sudan çıktıktan sonra, terleme ve kurulanma gibi durumlar sonrasında güneş koruyucu yağlar muhakkak tazelenmelidir.
 • Güneş altında uzun süre kalınacaksa 2 saat arayla güneş yağı yenilenmelidir.
 • Güneş yağlarının etkili olabilmesi için cilde iyice nüfuz etmesi gerekir. Bunun için de güneş yağlarını güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce sürmelisiniz.
 • Ne kadar açık tenliyseniz, o kadar yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ürünleri tercih etmelisiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/eda-taspinar-gunes-yagi/