En İyi Bacak Sıkılaştırıcı Kremler?

Zaman içerisinde sarkmaya başlayan ve toparlayamadığınız bacaklarınız için çözüm yolları arıyor olabilirsiniz. Bu içeriğimizde piyasada bunun en iyi bacak sıkılaştırıcı kremlerin tanıtımını yapmak istiyoruz. Bacaklarınızda etkili sıkılaşma istiyorsanız bu kremleri kullandığınız zaman spor yapmayı da ihmal etmemelisiniz. Spor, diyet ve kremler birleşince ancak o zaman gerçek sıkılaşma sağlanabilmektedir.

Böbrek Hastalığı, Böbrek Yetmezliği ve Kronik Böbrek Hastalığı

Touch Me Bacak ve Basen Sıkılaştırıcı Krem

Fiyatı 40 lira olan bu krem içeriğinde yüksek miktarda E vitamini bulundurmaktadır. Masaj yaparak cilde uygulandığı zaman içeriğindeki E vitamini sıkılaşmanın daha hızlı şekilde olmasını sağlamakta ve kötü görünümden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Bu ürün hem sabah hem de akşam toplam 2 sefer kullanılmalıdır. Her uygulamadan nohut büyüklüğünde alıp deriye yedirmeniz yeterli olacaktır.

Nivea Body Q10 Sıkılaştırıcı Losyon

Fiyatı 25 lira olan Nivea Body Q10 genel olarak bütün vücut için üretilse de bacaklarda etkili sonuç vermesiyle ön plana çıkmaktadır. Kullanıldıktan sonra 2 hafta içinde ilk etkilerini göstermektedir. İçeriğinde koenzim bulunmakta ve bu madde cilt esnekliğini arttırmakta sıkılaşmaya yardımcı olmaktadır.

Böbrek Hastalığı, Böbrek Yetmezliği ve Kronik Böbrek Hastalığı 2

Deborah Firming Stretch Mark Body Cream

Fiyatı 25 lira olan bu krem bacakları sıkılaştırıp germektedir. İçeriğinde firmiline kompleks, BE kompleksi bulunmaktadır. Bacakların haricinde vücudun diğer bölgeleri içinde kullanılabilir.

Bota Care Sıkılaştırıcı Krem

Fiyatı 40 lira olan bu krem basen bölgesinde ve bacaklarda istediğiniz güzel görüntüyü elde etmenize yardımcı olacaktır. Kremin içeriği bitkisel ve aromatik yağlarla zenginleştirilmiştir. Cilt tarafından hızlı şekilde emilebilen bu krem basenlerin ve tüm bacak bölgesinin fit bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Bu kremi cildinize sürdükten sonra streç film ile etrafını sarınız ardından 2 saat bekleyerek soğuk suyla durulayınız.

Vichy Lipo Metric Krem

120 lira fiyata sahip olan bu ürün bacaklardaki selülitli bölgeler için etkili sonuç göstermektedir. 4 haftalık kullanım sonucunda bacakta incelmeyi sağlamaktadır. Bacak dışında bel bölgesi içinde kullanılan sıkılaştırıcı kremler arasında bulunmaktadır.

Böbrek Hastalığı, Böbrek Yetmezliği ve Kronik Böbrek Hastalığı 3

Biotherm Firm Corrector Krem                   

120 liranın üzerinde fiyatlara sahip olan bu kremim özelliği yosun özlü olmasıdır. Yosunlar sürekli kendini yenileyebilen bir özelliğe sahip oldukları için Biotherm bu özelliği kremlerinde kullanmak istemiştir. Bacak bölgesi ve tüm vücutta sıkılaştırıcı özelliği bulunmaktadır. Kremin içeriğinde bulunan saf termal plankton sayesinde hücreler daha hızlı aktifleşerek sıkılaşma daha çabuk gerçekleşmektedir.

Dove Sıkılaştırıcı Krem

Fiyatı 15 olan Dove krem içeriğinde deniz yosunu özleri ve elastin-peptides bulundurmaktadır. Bu iki madde cildin tamamında sıkılaşma sağlayabilmektedir. Dove kremin günde 1 sefer uygulanması yeterli olmaktadır.

Clarins New Body Firming Krem

Satış fiyatı 110 lira olan bu krem bacaklarda kalıcı bir sıkılık sağlamaktadır. Diğer sıkılaştırıcı kremlerden farklı olarak cildin yumuşak ve dinç olmasını da sağlamaktadır.

Böbrek Hastalığı, Böbrek Yetmezliği ve Kronik Böbrek Hastalığı 4

Mustela Post Partum Body Restructuring Sıkılaştırıcı Krem

Fiyatı 80 lira olan bu krem özellikle hamile bayanlar için üretilmiştir. Bacakları ve tüm vücudu sıkılaştırma konusunda son derece başarılı bir üründür. Kremin içerisinde elastoregulator ve centtelle asiatica maddeleri bulunmaktadır. Bu maddeler doğumdan sonra oluşan sarkıklıkları giderme konusunda etkili sonuç vermektedir.

Günde 1 sefer uygulanan bu krem baldır, bacak ve özellikle karın bölgesini sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Kullanıldıktan sonra 1 içerisinde etki göstermektedir.

Roc Yenileyici Bakım ve Sıkılaştırıcı Krem

Fiyatı 60 lira olan bu krem vücudun genelinde sıkılaşma sağlaması sebebiyle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Günde 1 sefer uygulanan bu krem özellikle bacak bölgesinde etkili sonuçlar vermesiyle ön plana çıkmaktadır.

En İyi Bacak Sıkılaştırıcı Kremler? 5

İçeriğinde oligo elementler, gliserin ve hyaluronik asit maddeleri yoğun şekilde bulunmaktadır. Bu maddeler bacak sıkılaştırma özelliği sebebiyle kremlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/en-iyi-bacak-sikilastirici-kremler/