En İyi El Kremi Markaları

Saçınız ve makyajınız ne kadar mükemmel olursa olsun elleriniz bakımsız bir durumda olursa güzelliğiniz gölgede kalacaktır. Kuru ve çatlak eller maalesef kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Özellikle soğuk kış aylarında eller kurumaya ve çatlamaya daha elverişli olduğu için bu dönemde ayrı bir özen göstermelisiniz. El derisi yapısı sebebiyle oldukça ince ve hassastır bu nedenle en ufak bir olumsuz etkende bile anında kötü bir hale gelebilmektedir.

En İyi El Kremi Markaları

Kış aylarında el kreminizi sürekli yanınızda taşımalı yaz aylarında ise 15 faktörlü el kremleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Eller yaşınızın anlaşılmasını sağlayan bir organınız olması sebebiyle en iyi el kremleri nelerdir sizlere tanıtıp el bakımınızı sağlıklı ve etkili bir şekilde yapabilmenizi sağlamak istiyoruz.

Sally Hansen – Kurumuş ve Çatlamış Eller için Bakım Kremi

Piyasa fiyatı 36 lira olan bu özel bakım kremi kuru ve çatlamış ellere bakım yapılmasını sağlamaktadır. İçeriğinde seramid, shea, lavanta ve soya yağı bulunan bu krem elleri yoğun şekilde nemlendirmektedir. Keratin ve kolajen bulundurması sebebiyle de eldeki çatlamış olan kısımları koruma altına almaktadır. Kışın rüzgarlı havalarda kullanımı daha etkili olmaktadır.

LNC Mineral El Kremi – Mineral El Bakım Kremi

Piyasa fiyatı 45 lira olan bu ürün lut gölündeki tuz mineralleriyle üretilmektedir. Bu ürün cildin su tutmasına engel olarak el derisindeki kan dolaşımını hızlandırmaktadır. İçeriğindeki sodyum ve sülfür mineralleri de doğal iyileştirici etki göstermektedir.

Sodyum tuzda bulunan bir mineral olarak cildin yıpranmasına sebep olan suyu engelleyen asıl mineraldir. Kremin içeriğinde bulunan deniz tuzu peeling etkisi sağlamaktadır. Peeling etkisi tahrip olmuş ölü derinin atılmasına yardımcı olmaktadır.

En İyi El Kremi Markaları 1

Noviderm Creme Mains – Nemlendirici El Kremi

Piyasa fiyatı 30 lira olan bu krem nemlendirici özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Bu krem sıcak-soğuk hava değişimleri ve deterjanlardaki kimyasallar sebebiyle zarar görmüş elleri onarmaktadır. Elinizde kızarıklık, kuruma ve çatlama meydana geliyorsa noviderm creme mains krem kullanabilirsiniz.

Bu krem el derisinin en üst tabakasında zarar gören kısımları onararak etkili bir koruma sağlamaktadır. Kremin ayrıca avokado özlü olması ellerdeki gerginlik hissini de gidererek rahatlama sağlamaktadır.

Nivea Sos Hand – Acil Bakım Kremi

Fiyatı 12 lira olan bu ürün elleri anında rahatlatmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kremde dexpanthenol ve lipitler bulunmaktadır. Bu lipit yağları ve dexpanthenol kuru elleri besleyici özellik göstermektedir. Nivea sos hand kurumuş ellerdeki hasarları yok etmektedir.

En İyi El Kremi Markaları 4

Fiyatı 40 lira olan bu krem antioksidanlar yönünden son derece zengindir. Ayrıca içeriğinde üzüm polifenoller bulunmaktadır. Bu sayede Caudalie Hand And Nail yıpranmış ellere yoğun bakım sağlamaktadır. Ürünü ön plana çıkaran özellikleri; harika kokusu, doğal içeriklerle üretilmiş olması ve paraben içermemesidir.

Fiyatı sadece 13 lira olan bu kremi reklamlarda sıklıkla görmüş olmalısınız. Bu ürün çok az miktarda kullanıldığında bile elleri aşırı derecede yumuşatmaktadır. Kremin içeriğindeki yağlar özel karışımı sebebiyle cilt tarafından anında emilmektedir. Kurumuş ve çatlamış ellere sahipseniz kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu ürün sadece el için değil ayrıca diz ve dirseklerdeki kuruyan tüm kısımları yumuşatabilmektedir.

30 lira fiyatı olan bu ürün yoğun nem ihtiyacı olan eller için harika bir çözümdür. E vitamini, balmumu ve aloe vera içeren krem ellerin kışın soğuk havalarda çatlamasını engellemektedir.

En İyi El Kremi Markaları 3

En küçük boyunun fiyatı 2 lira olan bu ürün yoğun zeytinyağı özü içermektedir. Bu sayede ellerin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaktadır. Ellerin yanında tırnak bakımı içinde bu krem kullanılmaktadır. Küçük boyu sayesinde istediğiniz zaman yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

30ml olanının fiyatı 27 lira olan bu ürün çok kuru eller için tavsiye edilmektedir. Hızlı emilimi sayesinde ellerin anında yumuşamasını sağlamaktadır. Susuz kalmış olan el dokusunun hızlı şekilde nemlenerek gençleşmesini ve canlı görünmesini sağlamaktadır.

Fiyatı 66 lira olan bu krem tırnak diplerinde bulunan etlerin yumuşamasını sağlamakta ve ellerin genel bakımına yardımcı olmaktadır. Ellerin sıcak ve soğuk havalardan olumsuz etkilenmesini engellemektedir. Bu krem 12 saat boyunca ellerin yumuşak kalmasını sağlamaktadır.

En İyi El Kremi Markaları 5

7-10 lira arasında değişen uygun fiyatlarıyla avon kremleri içeriğindeki gliserin sebebiyle genel el bakımı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Avon kremleri sık tercih edilen güvenilir ürünlerdir.

Fiyatı 145 lira olan bu krem pahalı olsa da cildin elastikiyetini arttırmakta ve ciltte yaşlanmayı önlemesi yönünden oldukça etkili bir üründür.

Fiyatı 55 lira olan bu krem sürekli su içerisinde kalan elleri anında onarmasıyla ön plana çıkmaktadır. Krem jel formülü sayesinde hızlı şekilde emilmektedir.

En İyi El Kremi Markaları 6

Fiyatı 7 lira olan bu kremi bu kadar yabancı marka arasında kaliteli bir Türk markasının da bulunması için ekleme gereği duyduk. Ellerin gün boyu yumuşacık olması ve bakımlı kalmasını sağlayan bu kremin özellikle böğürtlen kokulu olanı aşırı derecede sevilmekte ve tercih edilmektedir.

Fiyatı 11 lira olan bu krem yoğun nem sağlaması sebebiyle cildin elastikliğini arttırmakta ve gün boyu rahatlık sağlamaktadır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/en-iyi-el-kremi-markalari/