En İyi Kedi Maması

En iyi kedi maması, evde beslenen evcil hayvanların belki de en sevimlileri olan kediler, bakımı en kolay ve zahmetsiz dostlardır. Evde kedi beslemek isteyenlerin ilk araştırdığı konuların başında onların beslenmeleri gelir.

Ev kedileri ne yer, hangi mama onlar için hem sağlıklı hem de doyurucudur, en iyi yaş kedi maması hangisidir, en iyi kedi maması hangisidir sorularına cevap arayanlar için  en iyi kedi maması sıralamasını derledik. İşte en iyi kedi maması sıralaması

Farmina: İtalyan markası olan Farmina sadece kedinizin karnını doyurmakla kalmaz, ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini de önler. Yavru ve erişkin kediler için çeşitli seçenekleri olan Farmina mama, kediler için üretilmiş en kaliteli mamalardandır.

En İyi Kedi Maması

Royal Canin: Fransa menşeli bir mama markası olan Royal Canin oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hem kuru hem de konserve çeşitleri bulunan Royal Canin, kedilerin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve proteini yeterli miktarda içerir. Uyku dışında sürekli bir şeyler yeme eğiliminde olan kediler için mükemmel bir mamadır.

En İyi Kedi Maması 1

Hill’s: Veterinerlerin tavsiye ettiği bir mama markası olan Hill’s, bugün 100’den fazla çeşidi olan ürün yelpazesiyle her kedinin damak tadına uygun mamayı başarıyla sunuyor. Dünyanın belki de en güvenilir ve en çok tercih edilen maması olan Hill’s, kısırlaştırılmış kediler için de özel mamalar üretiyor.

En İyi Kedi Maması 2

Proplan: Kedilerin ihtiyaç duyduğu hemen hemen tüm besin ögelerini ihtiva eden Proplan da en güvenilir kedi maması markaları arasında yer alır. Her yaştan kedinin dengeli ve sağlıklı beslenmesi için gerekli içeriğe sahiptir. Hindi etli, somonlu, derma plus somonlu, tavuk etli, light ve kısırlaştırılmış kediler için çeşitleri mevcuttur.

En İyi Kedi Maması 3

Sanabelle: Bir Alman markası olan Sanabelle, kediler için tahılsız beslenme ilkesiyle hareket eden kaliteli bir markadır. Glüten ve şeker içermeyen Sanabelle mamaları, balık, tavuk ve hindi içerikleriyle kedilerin protein ihtiyacını giderir.

En İyi Kedi Maması 4

En iyi kedi maması sıralamasında bu 5 markayı sayabiliriz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/en-iyi-kedi-mamasi/