En İyi Pudra

En iyi pudra, kadınların ciltlerinde pürüzsüz bir dokunuş ve görünüm sağlamak için kullandıkları kozmetik ürünlerden birisi olan pudralar, aynı zamanda cilde mat bir görünüm de kazandırırlar. Sivilce, siyah nokta, leke, çil, benek ve buna benzer cilt kusurlarını kapatan pudralar, aynı zamanda cilt tonunu da eşitleyerek makyaj için mükemmel bir fon oluşturuyorlar.

En İyi Pudra

Peki pudra almak isteyen ama hangisini alacağı konusunda karar veremeyen kişiler için en iyi pudra hangisi sorusunun yanıtı önem kazanıyor. Daha da özele inersek en iyi kapatıcı pudra hangisidir hususu da önem kazanıyor.

Madem ki konu pudradan açıldı en iyi transparan pudra hangisidir sorusuna da bir el atmak ve yanıt bulmak gerekiyor. İşte en iyi pudra hangisi sorusuna verilecek yanıtlar…

En İyi Pudra Markası

En iyi pudrayı seçecek olan kişi siz değil aslında cildinizdir. Hangi pudrayı tercih ederseniz edin, cildinizle en mükemmel şekilde buluşan ve cildinize en iyi uyumu sağlayan pudra sizin için en iyisi demektir. Piyasada var olan pudraların bazılarına birlikte göz atmaya ne dersiniz?

En İyi Pudra 9

Avon Luxe Sıkıştırılmış Pudra:

Formülünde safir tozu bulunan bu pudra cilde hem canlı bir görünüm verir, hem de ağır bir his oluşturmaz. Aynı zamanda cildi nemli tutan yapısıyla da cilde hem canlı hem de ışıltılı bir görünüm sağlar. Avon Luxe sıkıştırılmış pudra ortalama 45-50 TL civarında satışa sunulmaktadır.

En İyi Pudra 2

Max Factor Pudra Creme Puff :

Bu pudra serisi de hemen her cilt tipine uyum sağlayan bir yapıdadır. Yüzdeki yağlı ve parlayan görüntüyü alarak daha mat bir görünüm sağlar. Bu ürünün fiyatı da ortalama 50-55 TL civarındadır.

En İyi Pudra 3

Diorskin pudra:

Ciltteki kusurları örten ve deyim yerindeyse porselen gibi bir cilt vadeden Diorksin pudra son derece kullanışlı yapısıyla da ilgi çekiyor. Diorksin pudra fiyatı 130-140 TL arasında değişmektedir.

En İyi Pudra 4

Maybelline pudra:

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir pudra arıyorsanız, kapatma özelliği son derece güçlü olan Maybelline pudrayı kullanabilirsiniz. Kapatma özelliği yüksek olan Maybelline pudranın sürüş tekniği de oldukça kolaydır. Maybelline pudra fiyatı da 35 il 45 TL arasındadır.

En İyi Pudra 5

Flormar pudra:

Kendini çok geliştiren Flormar, sürekli yenilenen ve geliştirilen formülüyle kullanıcıları adeta kendisine hayran bırakıyor. Flormar pudra renk ve ton seçeneği oldukça geniş ve hemen her cilt tonuna uygun pudrayı bulmak mümkün. Flormar pudra fiyatları ise 30 ila 50 TL arasında değişmektedir.

En İyi Pudra 6

Mac pudra:

Mac marka pudra, pürüzsüz bir görünüm ve üstün kapatıcılık özellikleriyle öne çıkıyor. Profesyonel bir görünüm için tercih edebileceğiniz Mac pudra fiyatı 90 ila 110 TL arasında değişmektedir.

En İyi Pudra 7

Loreal pudra:

Makyajda daha çok mat tonları sevenlerin tercihi olan Loreal pudra, yağlı cilde sahip kişiler ve cildindeki parlamaya engel olmak isteyen kişiler için son derece uygun bir pudradır. Makyaj yaparken çoğunlukla matlık verici pudralar tercih edilir. Loreal pudra 40 ila 60 TL arasında satışa sunulmaktadır.

En İyi Pudra 8

En İyi Pudra Fırçası

Bir pudrayı cilde en iyi dağıtacak materyal elbette fırçalardır. Fırçayla uygulanacak pudra cilde mükemmel tutunur ve makyaj için iyi bir zemin oluşturur. Peki pudra fırçası alırken hangi tercihi yapmalıyız, hangi fırça ile pudrayı daha iyi tatbik edebiliriz bir bakalım.

  • Real Techniques Powder Blush pudra fırçası
  • Real Techniques Powder Brush yeni sezon pudra fırçası
  • The Balm Powder To The People pudra fırçası
  • Nascita ultra büyük pudra fırçası
  • Real Techniques Powder Brush yeni sezon pudra fırçası orijinal
  • Make-Up Powder Brush pudra fırçası

Flormar Pudra Fırçası gibi fırçaları sayabiliriz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/en-iyi-pudra/