En İyi Yüz Beyazlatıcı Krem

Ciltteki lekelerden kurtulmak ya da cildinizin rengini birkaç ton açmak amacıyla evde uygulayabileceğiniz natürel cilt beyazlatıcı maskeler uygun bir çözüm olabilir. Bu yazımızda natürel mamullerle cilt beyazlatıcı maskeler hazırlamak amacıyla reçeteler bulabilirsiniz.

En İyi Yüz Beyazlatıcı Krem 1

Güneş lekeleri, koyu sivilce izleri ve başka lekeler amacıyla sarf edilen cilt beyazlatma yöntemleri kozmetik mamuller ve natürel mamuller olarak ikiye ayrılabilir. Kimyasal peeling, lazerli leke tedavisi gibi uygulamalar ile cilt lekelerinden ve sivilce izlerinizden kurtulmanız mümkündür.

Cilt beyazlatıcı maskeler ya da başka adıyla cilt ağartma maskeleri kolay olarak ten renginin açılmasını sağlamaktadır. Pek çok insanın tutkusu olan natürel, pürüzsüz ve açık renkli bir ten elde etmek amacıyla piyasada yüzlerce ürün bulmak mümkün.

Fakat bu mamullerin fazlası kimyasal maddeler içerdiğinden ilerde cildinizde daha büyük tahrifatlar yol açabilmektedir. Bazıları ise uçuk fiyatları ile ulaşılamaz konumdadır. Bir dermatolog ile görüşerek cilt beyazlatıcı kremler, hazır maskeler ve kozmetik cerrahi operasyonlar ile alakalı ayrıntılı bulgular alabilirsiniz.

Çevre koşullarına, yaşlanmaya, güneş ışınlarına bağlı olarak ciltte koyulaşmanın oluşması temel olarak derinin çok salgılaması neticesinde meydana gelmektedir.  Cildi zararlı uv ışınlarına karşı güvenliğini sağlamak amacıyla salgılanmaktadır. Aşağıda natürel cilt beyazlatıcı maskeler ile alakalı bulgular ve reçeteler bulabilirsiniz.

En İyi Yüz Beyazlatıcı Krem 2

Herbaderm Yüz Beyazlatıcı Krem; güneş ışınları ve cilt yaşlanması melanin üretimini artırarak koyu lekelere ya da yüzde çevresel kararmalara sebebiyet olur. Cilt homojen ve aydınlık kaybeder. Kendisinde barındırdığı UV filtreler yeni leke oluşumuna karşı tesirlidir.

Özel Formülü: Herbaderm cilt lekelerini açıcı aktif krem vitamin, mineral ve bitkisel extractlardan oluşmuş mucizevi bir tesire sahiptir. İçeriğindeki Stabil C vitamini, Niacinamide ve Licorice Extractın beraber meydana getirdiği kuvvetli tesir ile kısa sürede netice alınmaktadır.

Başarılı Bir Ürün: Çünkü tesirini süratle göstermekte, cilt üstünde meydana gelen kahverengi lekeler, izler, renk bozukluklarında süratle netice göstermektedir.

En İyi Yüz Beyazlatıcı Krem 3

Herbaderm ile özenle oluşturulmuş formasyonları, natürel içeriği ve tipleri güvenle kullanabileceğiniz, yanınızdan hiç eksik etmeyeceğiniz bakım setinizi oluşturabilirsiniz.

Sıradan kremlerden değişik bitkisel ve natürel içeriği:

 • Licorice Ekstraktı: Cilt beyazlatıcı ve renk düzensizliklerine karşı tesirli bir bitki özüdür. Kahverengi lekelerin rengini açar, cilt rengini aydınlatır.
 • Vitamin C: Melanin üretimini sınırlar. Kahverengi lekelerin rengini açar, cilt rengini aydınlatır.
 • Vitamin E, Shea Butter: Cildi besler, yumuşatır ve nemlendirir.
 • Niacinamide: Cilt renginin koyulaşmasını önler. Kahverengi cilt lekelerine karşı tesirli bir vitamindir.
 • En İyi Yüz Beyazlatıcı Krem 4

  Kullanım Şekli:

  Temiz cilt üstüne uygulanır. Kremi, yüzünüze hafif dairesel hareketlerle nazikçe yayınız. Sabah ve akşam günde 2 kez derli toplu olarak kullanılmalıdır.

  Yan tesiri yoktur. Zararlı kimyasallar içermez. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

  Günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir. FARMASİ MAGICAL BEAUTY LEKELİ CİLTLER İÇİN YÜZ BEYAZLATICI SABUN ile beraber kullanılması tesir zamanını kısaltır.

  İçerisindeki özel aktifler yardımıyla cilde hemen beyazlık kazandırır. Cildi güneşin zararlı tesirlerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multi vitamin kompleksi cildinizin asli gereksinimlerini karşılayarak sıhhatli ve ışıltılı bir manzara kazandırır. Uzun süreli kullanımda leke azaltımı gerçekleşmektedir.

  En İyi Yüz Beyazlatıcı Krem 5

  Farmasi Magical Beauty Krem (Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem) Kullanımı

  İçerisindeki özel aktifler yardımıyla cilde hemen beyazlık kazandırır. Cildi güneşin zararlı tesirlerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multi vitamin kompleksi cildinizin asli gereksinimlerini karşılayarak sıhhatli ve ışıltılı bir manzara kazandırır. Farmasi Magical Beauty Krem Uzun süreli kullanımda lekeyi tam olarak azaltmaktadır. Daha temiz bir yüz hatları amacıyla kesinlikle Farmasi Magical Beauty Kremi denemelisiniz.

  Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulabiliriz?

  Cilt lekelerinin oluşmasında hücrelerinin aşırı çalışması tesirli olmaktadır. Cilt lekeleri sarf edilen ilaçlara, hastalıklara, kozmetik mamullere, kalıtsal faktörlere, güneş ışınlarına, hormonal değişimlere bağlı olarak meydana çıkabilmektedir.

 • Kapatıcı kalemler, cilt lekelerini gizlemede müracaat edilen ilk yöntemdir. Lekenin ebadı ve rengine göre yeşil, mor, beyaz ve sarı tonlar tercih edilebilir.
 • Doğum lekelerinde sarf edilen ilaçların azaltılması ya da tüketiminin bırakılması leke oluşumunu azaltacak, menopoz ardından lekeler kaybolacaktır.
 • En İyi Yüz Beyazlatıcı Krem 6

 • Kalıcı izlerin teşekkülünde bilhassa bayanlarda ağdanın büyük tesiri bulunmaktadır. Kıl dönmesi, alerji, egzama gibi problemler genelde hatalı uygulamalar ardından meydana çıkmaktadır.
 • Gözaltı ve yüz etrafında meydana gelen lekeler amacıyla K vitamini bakımından varlıklı kremler kullanmak faydalı olacaktır.
 • Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/en-iyi-yuz-beyazlatici-krem/