Erkek Atkı Modelleri

Bu sonbaharın ve kışın soğuk günlerinde hem sıcacık hem de şık duran atkı ve berelerden, erkek arkadaşınıza, eşinize veya oğlunuza erkek örgü atkı ve bere modellerinden örmek istemez misiniz? Gerçekten güzel bir görünüm için siyah, beyaz, krem, kahverengi yanı sıra canlı renklerde klasik örgü bere atkı örnekleri çok işinize yarayacak. Bu kış moda olan neon renkler, parlak ve canlı örgü bere ve atkılar. Mesela canlı bir yeşil ile canlı kahverengiyi karıştırarak, erkek için örebilirsiniz. Canlı renk turuncular ve maviler yine ideal renkler arasında. Kış mevsimi gelince erkek arkadaşınıza veya eşinize bir hediye alacaksanız, atkı veya bereyi veya ikisini birden hediye seçenekleri arasında düşünebilir. Örerek daha güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Çok mantıklı seçimdir. Bu yazımızda sizlere erkek atkı modelleri ve yapılışı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Siz de örneklere bakarak kolayca modeller çıkarabilirsiniz.

Bu başlık altında erkek atkı modelleri ve yapılışları nasıl olur onlara bakacağız. Öncelikle herkes örme giyim için daha fazla model ve seçenek bulabiliyor. Ama erkekler için örgü modelleri ve örnekleri biraz sınırlı kalıyor. Yine de burada atkı modelleri erkek için bakacağız. Hatta atkı bere modelleri birlikte kombin olarak değerlendireceğiz.

Örgü örme konusunda iyi olan tüm kadınlar bu modelleri rahatlıkla kısa sürede örebilir. Erkek model, örgü berelerin ve atkıların örnekleri, diğer modellere göre daha sade veya düz modeller olduğu için evde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Ama desenli örgü bere örnekleri olsun derseniz bildiğiniz herhangi bir modeli de örnek olarak kullanabilir ve istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Erkekler genelde siyah ve lacivert renkleri severler. Bu yüzden bere ve atkı alırken bu renkleri tercih ediyorlar. Ama bazı erkekler günlük giyim sırasında farklı renkte örgü bere modellerini tercih edebiliyorlar. 2016 – 2017 sonbahar kış modasında tekrar canlı renkler çok revaçta. Bere ve atkı modelinizi, lastik örgü modelini örmek için önce 2 düz, sonra 2 ters veya ilmek sayısını biraz daha arttırıp, daha da kalın çizgiler elde edecek şekilde önce 5 düz sonra 5 ters örgü şeklinde örebilirsiniz. İpin kalınlığına göre bunu ayarlayabilirsiniz.

Erkek Atkı Modelleri 1

Erkek Örgü Atkı Modelleri

Atkı modelleri erkek özel serisi için sizlere fikir vereceğini umduğumuz, son dönemlerin trend modellerini içeren birkaç görseli burada paylaşacağız. Umarız sizlere 2017’nin en güzel modellerini sunabilir ve gardrobunuza yeni şeyler katabiliriz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/erkek-atki-modelleri/