Erkek Boyunluk Modelleri ve Yapılışları

Erkeklerin giyim tarzında boyunluk elbette kadınlar fazla görülmez. Ancak, modern giyim tarzında atkı gibi kullanılan boyunluklar da erkekler için önemli bir giyim unsuru olarak kıymetli durumdadır. Hanımlar eşleri veya diğer sevdikleri için hazırlayacakları erkek boyunluk modelleri anlatımlı olarak sunulduğunda ortaya çok çekici ürünler çıkarabilmektedir. Elbette boyunluk modelleri, hazır olarak da satın alınabilir ancak, el işçiliği olan unsurların çok daha anlamlı olduğu da tartışılmazdır. Kış aylarında klasik veya spor giyim tarzına entegre edilebilecek boyunluk örgü modelleri yapabileceğiniz gibi dilerseniz, çeşitli giyim unsurlarını bir araya getirerek her mevsimde kullanılabilecek boyunluk modelleri de elde edebilirsiniz. Becerikli beyler de dilerlerse kendilerine hoş aksesuarları evdeki ürünleri değerlendirerek yapabilirler. Tabii erkek giyim mağazalarından da bu ürünler artık kolayca temin edilebilmektedir.

Erkek Boyunluk Modelleri

Özellikle beylerin konfeksiyon deneyimleri oldukça zayıf olduğundan erkek boyunluk modelleri anlatımlı olarak verilmediğinde verimli sonuçlar elde etmeleri pek mümkün değildir. Bu nedenle kendi yapacağınız boyunluk modelleri için bizden referans almanızda fayda vardır. Özellikle boyunluk örgü modelleri kendi kendinize yapabilmenizin oldukça zor olduğu aksesuarlardandır.

Tekstil sanayi ve moda dünyası, beylerin giyim tarzına uygun ürünleri her geçen gün geliştirmekte ve yeni ürünleri hayatımıza dahil etmektedir. Örneğin erkek boyunluk örgü modelleri, eskiden neredeyse hiç bulunamazken günümüzde kolayca tedarik edilebilmektedir. Hatta o kadar çok çeşidi vardır ki, seçmekte zorlanıldığı da söylenebilecektir.

Tabii erkek boyunluk modelleri anlatımlı biçimde sunulduğunda, kadın erkek, herkes kendi boyunluk modelleri ni, kendi imkanları ile yapabilir. Şaşırtıcı biçimde örgü örebilen ve boyunluk örgü modelleri yapabilen beylerin olduğu da bilinmektedir. Burada püf noktası, ortaya çıkacak ürünün evdeki mevcut ürünlerde yapılabilmesi veya düşük maliyetlerle üretilebilmesidir. El işçiliği örme ürünler oldukça düşük maliyetlerle ortaya çıkabilirken, evdeki ürünlerin yeniden değerlendirilmesi sıfır maliyete sebep olabilecektir.

Erkek Boyunluk Modelleri ve Yapılışları 1

Klasik atkıları kullanarak boyunlu modelleri elde edebiliriz. Veya erkek boyunluk modelleri anlatımlı olarak takip edip, hoş boyunluk modelleri yapmak üzere örgü yöntemlerini kullanıp,boyunluk örgü modelleri yapabiliriz veya fular gibi kullanmak üzere evde bulunan herhangi bir ürünü yeniden değerlendirebiliriz.

Erkek Boyunluk Modelleri ve Yapılışları 2

 

Erkek Boyunluk Modelleri ve Yapılışları 3

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/erkek-boyunluk-modelleri-ve-yapilislari/