Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

Tüy dökücü kremlerin içerisinde insan hayatına zararlı kimyasal maddeler vardır. Bu kremler insan vücudundaki tüyün deri ile bağlantısını koparmaktadır. Bu meydana gelen kopma sonucu kimyasallar derinin üstündeki dokuya etkiler.

Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

Vücuttaki derinin ölü tabakası olarak adlandırılan bu kısım kimyasallardan etkilenmez. Bu sebeple tüy dökücü kremlerin kol, bacak, göğüs ve sırt gibi yerlerde kullanmanın bir zararı bulunmamaktadır. Uzman doktorlar tarafından da bu kanı kabul edilmiştir.

Tüy dökücü ürünler yüz bölgeleri ile erkeklerin ve bayanların üreme organları kısımlarına yakın bölgelerde kullanıldığı zaman tehlikelidir. Deride yanma ve kızarıklık yapabilir. Bu yanma ve kızarıklığın nedeni bu bölgelerdeki derinin hassas ve ince olmasından kaynaklanmaktadır.

Erkekler İçin Krem Önerisi

Erkekler için tüy dökücü krem önerisi olarak ağda en doğal tüy dökücülerden bir tanesidir. Kadınların kıl ve tüyler için kullandığı yöntemler arasında en başta gelmektedir. Ağda kimyasal bir madde içermediğinden vücutta bir zarara yol açmaz. Ağda sadece leke ve ağrı gibi sorunlara yol açar. Ağda yapılan bölge çok iyi bir şekilde temizlenirse bu riskte ortadan kalkmaktadır.

Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi 2

Erkeklerin ergenlik dönemlerinden itibaren başlayan istenmeyen tüyler ve kıllar ileri ki yaşlarda gür şekilde ve estetik olmayan kötü bir görüntü yaratır. Günümüzde teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte istenmeyen tüy ve kıllar için alternatif yollar bulunur.

Erkekler için özel olarak spreyler piyasada satılmaktadır. Bu spreylerin zararı ise derinin üst kısmına etki ettiği için kökleri daha fazla kuvvetlendirip kılların, tüylerin daha fazla siyah olmasını sağlarlar. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak için ise ağda ile kıllarınızı aldırıp daha sonra Bioder kıl dökücü kullanarak kıllar ve tüyler ilk başta azaltılabilir. Ağda ile hiç uğraşmadan çok kısa bir sürede yapılmak istenilirse bu işlem lazer epilasyonu yapılabilir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/erkekler-icin-tuy-dokucu-krem-onerisi/