Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır?

Her insanın yaşama dair tercihleri farklıdır. Bu karşı cins seçiminde de böyledir. Erkekler açısından ele alacak olursa, erkekler sarışın, esmer, kumral, kızıl, uzun, kısa, dolgun, zayıf ve buna benzer belirgin sınırlar konusunda farklı tercihlere sahip olsalar da, ortak noktada birleşirler ve belirli özellikteki kadınlara karşı daha ilgili davranırlar.

O zaman gelelim erkekler hangi kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtına…

Her şeyden önce erkekler hayat dolu, enerji seviyesi yüksek, esprili, neşeli, mizah anlayışı yüksek, bol bol kahkaha atan kadınlardan daha fazla hoşlanır.

Sürekli somurtan, sürekli şikayet eden, renksiz, durgun ve silik bir ruh hali erkekleri pek de cezbetmez. Kahkaha atan ve neşeli bir kadın, baş başa geçecek saatlerde de oldukça eğlenceli vakitlerin kahramanı olacaktır.

Erkekler nasıl kadınlara aşık olur diyecek olursanız, doğal, içinden geldiği gibi davranan, muzip, samimi kadınlara aşık olur, çekici ve albenili kadınlardan etkilenirler. Ama elbette en doğal tarafından… Çekici olmak adına aşırı dekolte giyinen, frapan makyajlı, yapmacık tavırlar içinde olan bir kadın erkeklere çekici ve tekin gelmez.

Doğal, o an içinden geleni ifade eden, kendini kasmayan ve farklı göstermeye çalışmayan kadınlar, hele de az makyajlı ise erkeklerin hoşlanacağı kız kategorisine girer.

Yani doğal ve kadın gibi kadınlar erkeklerin ilgisine mazhar olur.  Yapmacık tavırlar erkekleri iter.

Rahat, kaygı düzeyi düşük, telaşsız kadınlar da erkeklerin daha fazla tercih ettiği kadınlar olduğu söylenebilir.

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır?

Sıkıcı, tekdüze, monoton kadınlar erkekleri pek cezbetmez. Eğlenceli ve neşeli kadınlar erkekler için daima daha dikkat çekicidir. Bu tür kadınların daha anaç ve korumacı olduğu da içgüdüsel olarak erkekler tarafından bilinir. Etrafına neşe ve enerji saçan bir kadın erkeklerin ilgi odağı haline gelir.

Tutarlı, dürüst, sözüne güvenilir kadınlar erkeklere güven verir. Bu da erkekler nasıl kadınlara aşık olur sorusuna dürüstçe bir yanıttır.

Dürüst olmayan kadınlar erkeklere antipatik gelecektir. Sözleriyle yaptıkları birbirini tutmayan, çelişkilerle dolu kadınlar erkeklere itici gelir

Kadında şık ve kendine has bir giyim tarzı da çekici gelen unsurlardandır. Bakımlı, özenli ve kıyafetlerine dikkat eden kadınlar erkeklerde ilgi uyandırır. Bakımsızlık, derbeder görünüm, pejmürde kıyafetler, özensiz saçlar, makyajsız bir yüz doğallık değil itinasızlık belirtisidir. Bu yüzden erkekler kendine özen gösteren kadınları daha da çok beğenirler.

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır? 1

Gözlerin biçimi, şekli kadar içindeki bakışlar da son derece önemlidir. Bakışlarını kullanmayı bilmek bir kadın için son derece önemlidir. Bu detay erkekler için de oldukça önemlidir.

Özgüven sadece erkeklerin üzerinde değil, herkes üzerinde son derece etkili bir güçtür. Bu elbette doğuştan gelen, yahut sonradan kazanılan bir özellik ama erkeklerin özgüveni yüksek, kendinden emin kadınları daha güvenilir ve dahası çekici buldukları da bir gerçek.

Kendisi ile barışık, her koşulda kendisine güvenen ve bunu pozitif bir anlamda dışarıya yansıtan kadınlar göz doldurur. Bir kadının kendisini seksi bulması, onu daha da seksi yapıyor ve bu durum erkekler için oldukça önemli. Bedeni ve ruhuyla barışık bir kadın ve tam da bu yüzden özgüveni yüksek olan bir kadın erkeğin gözünde bambaşka bir güzelliğe bürünmektedir.

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır? 2

Hayvanlara karşı duyarlı ve sevecen, çocuklara karşı şefkat ve merhamet dolu bir kadın yumuşak tabiatlı ve anaç bir görünüm ve yapı sergiler. Ama kadın yeri geldiğinde ve gerekli olduğunda sert bir tavır sergilemeyi de becerebilmelidir. Güçlü ve ne istediğini bilen bir kadın profili erkeklerin gözünde sağlıklı ve kuvvetli bir kadın resmi oluşturur. Bu da erkekler hangi kadınlardan hoşlanır sorusuna net bir yanıt olabilir.

Erkekler nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır sorusu ise çoğu kadının zihnini kurcalar durur. Kadınların bir kısmı dekolte kıyafetlerin erkekleri daha da cezbedeceğini düşünse de, çoğu erkek böyle düşünmüyor.  Hem göğüs, hem sırt, hem bacak dekoltesinin birlikte kullanıldığı bir kıyafet bir erkeğin bir kadında çok da arzulamadığı bir durum.

Evet bu tarz bir giyim her erkeğin dikkatini çekebilir belki ama ilgisini çekmez. Usturuplu ve minik bir dekolte yeterlidir. Ama seksi ve çekici bir kadın tamamen kapalı kıyafetlerin içinde de alımlı olmayı başarır ve bunu yapabilmek için ekstra bir çaba harcamaz.

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır? 3

Bazı şeyler doğuştan kazanılmıştır, sonradan çalışmakla elde edilmez. Ama hoşlanılan erkeği etkilemek için aşırı dekolteli bir giyim tarzı erkeklerde pek de hoş bir izlenim bırakmayacaktır.

Erkekler Hangi Fizikteki Kadınlardan Hoşlanır?

Her erkeğin kadında beğendiği ve güzel bulduğu fizik yapısı farklıdır. Kimisi sarışın sever, kimisi esmer, kimisi de kumral. Bazısı minyon sever, bazısı da gösterişli ve kendini belli eden fiziki yapıdan hoşlanır. Ama şu bir gerçek ki her erkeğin ortak olarak güzel ve çekici bulduğu fiziki özellikler de vardır.

Erkeklerin büyük bir çoğunluğu fit ama yuvarlak hatları olan, göğüs ve kalça hatları belirgin, beli ince, yani kıvrımlı hatlara sahip kadınlardan hoşlanıyor. Aşırı zayıf, kadınlığın simgesi olan göğüs ve kalça yuvarlaklığından uzak, aşırı zayıf bir kadın bedeni çoğu erkeğe pek de çekici gelmiyor.

Kadından sahiden de, bakıldığında sağlık, hayat enerjisi, libido ve çekicilik taşması lazım ki bu da kıvrımı, hafif dolgun ama sıkı ve yağsız bir vücutla mümkün.

Erkekler Hangi Fizikteki Kadınlardan Hoşlanır?

Yine erkekler kadında daha çok uzun saçlardan, çocuksu ve doğal tavırlardan, yerine göre davranmasını bilen neşeli ve güçlü kadınlardan hoşlanıyor.

Erkekler nasıl kadınlara aşık olur sorusunun yanıtı tüm bu anlattıklarımızın dışında, kendisi gibi olan, kimseye benzemeye çalışmayan spesifik ve şahsına münhasır kadınlardır diye verilebilir.

Hanımlar, başkası olmayın kendiniz olun, böyle çok daha güzelsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/erkekler-nasil-kizlardan-hoslanir/