Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Genellikle erkekleri etkilemek için sadece güzellik ve iyi bir fiziğin yeterli olduğu düşünülmektedir. Bu tabi ki etkili olsa da yeterli değildir. Dünya güzeli olup da itici gelebilen ya da tam tersi güzel olmayan ancak dikkat çeken kadınlar bulunmaktadır.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? 1

Bu makalemizde erkeği etkilemenin yolları hakkında faydalı bilgiler vermeyi amaçladık. Genellikle kadınlar hoşlandıkları erkeği kendine bağlamanın yollarını merak etmekte ve çoğunlukla yanlış uygulamalarla daha da uzaklaştırmaktadırlar.

Erkekleri etkilemek konusuna geçmeden önce önemli bir hatırlatmada bulunalım. Kadın erkek her birey farklı özellik ve zevklere sahiptir. Her erkek her kadınla bir arada olamayacağı ve birbirlerinden etkilenmeyecekleri açık ve nettir. Öncelikle aynı yapıda olmaları, aynı şeylerden hoşlanmaları gerekir.

Biz burada erkeği etkilemenin yolları derken genel özelliklerden bahsedeceğiz. Erkeklerin genel olarak kadınlarda hoşlandıkları özellikleri anlatacağız. Tabi ki mizaç ve kişilik olarak her erkeğin farklı tercihi olmaktadır.

Erkekleri etkilemek için ne yapmalı, nasıl davranmalı, onlara nasıl yaklaşılmalıdır? İşte tüm bu soruların yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri etkilemek için fiziksel özellikler önemlidir. Güzellikten çirkinlikten bahsetmiyoruz. Bakımlı ve temiz her kadın güzeldir. Erkekler, kadınlarda en çok temizliğe önem vermektedirler. Bir kadının beden temizliği erkekleri etkilemek açısından çok önemlidir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? 2

Dişler, tırnaklar, saçlar temiz ve bakımlı olmalı, kadın güzel kokmalı vücut temizliğine dikkat etmelidir. Bakımlı olmak derken ağır makyajdan bahsetmiyoruz. Hatta doğal olmak her zaman erkekleri etkilemek açısından etkili olmaktadır. Erkeklerin kadınlarda en çok aradıkları özellik feminen olmalıdır. Erkek gibi kadınlar genellikle erkeklere itici gelmektedir. Örneğin hiçbir erkek tüylü kadınlardan, nasırlı el ve ayaklardan, sararmış dişlerden, kokan nefesten hoşlanmaz.

Böyle bir kadın maalesef erkeğini sadece kendinden uzaklaştırır. Erkekleri yatakta etkilemenin yollarının başında da fiziksel bakım ve temizlik gelmektedir. Bunun yanı sıra kadının giysilerinin temiz, ütülü ve uyumlu olması da erkekleri etkilemek açısından önemlidir. Kadının vücut hatlarına uygun kıyafetler giymesi, dişiliğini yansıtması ancak bunu yaparken abartıya kaçarak frapan olmaması gerekir.

Her ne kadar ataerkil ve erkek merkezci bir toplumda yaşasak da erkekler kendine güvenen, ayakları üzerinde durabilen ve kendini ifade edebilen kadınlardan hoşlanırlar. Erkeği etkilemenin yollarından biri de erkeğe ilgi göstermek ancak aşırı ilgi ile onu bunaltmamaktır. Erkeklerin en tahammül edemedikleri şey hoşlandıkları kadının kendilerine annesiymiş gibi davranmasıdır. İlgi gösterin ancak ona çocuk gibi davranmayın.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? 3

Erkekleri etkilemek için en temel kural güler yüzlü ve uyumlu olmaktır. Bir tatlı tebessüm kadının en güçlü silahıdır. Yüksek volumde kahkaha atan kadınlar ise erkekleri itmektedir. Kibar, güler yüzlü ve uyumlu bir kadın her zaman erkeğin ilgi odağı olmaktadır. Her şeye itiraz eden, sürekli şikayet eden ve zor memnun olan kadınların şansı azdır.

Erkekler üzerlerinde baskı kurulmasından hoşlanmazlar. Takıntılı ve kuralcı kadınlar erkeğin uzaklaşmasına neden olmaktadırlar. Erkeği etkilemenin yollarından biri de zekadır. Ancak her şeyi ben bilirim diyen kadınlar erkekler için itici olmaktadır. Ancak bir kadın zeki olduğunu sözleri ile değil davranışları ile gösterirse erkeğinin ilgisini daha fazla çekmekte ve etkilemektedir.

Erkeği kendine bağlamanın yollarından bir diğeri de onun değerlerine saygı duymaktır. İşine, tercihlerine, ailesine ve ilgilendiği aktivitelere saygı duymak ve onunla bunları paylaşabilmek önemlidir.

Erkekleri etkilemek için doğal ve içten olmak gerekir. Yapmacık davranışlar, abartılı konuşma ve hareketler erkeklerin uzaklaşmasına neden olmaktadır.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? 4

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları

Seks hayatında hem kadının hem de erkeğin karşılıklı zevk alması ve doyuma ulaşması sağlıklı bir birliktelik için önemlidir. Erkekleri yatakta etkilemenin yolları hakkında konuşmadan önce dikkat çekilmesi gereken önemli bir noktada seks hayatında kadının hissettikleri ve arzusudur. Kadın yaşadığı ilişkiden zevk alıyor ve doyuma ulaşıyorsa erkeğin etkilenmemesi mümkün değildir.

Bu yüzden kadın doğal olmalı ve kesinlikle rol yapmamalıdır. Erkekleri yatakta etkilemenin yollarından en önemlisi kadının arzu ve hazzını göstermesidir. Kadın seks hayatında ruhsuz olmamalı ve hissettiği zevki ve arzuyu erkeğine de hissettirmelidir. Erkek arzulandığını hissettiği müddetçe kadını doyuma ulaştırmak için çabalayacak ve bunda da başarılı olacaktır.

Onu arzuladığınızı ve yaşadığınız ilişkiden zevk aldığınızı doğal bir şekilde gösterin. Bunun için kendinizi bırakın ve ses çıkarmaktan çekinmeyin. Sevişme esnasında çıkaracağınız zevk iniltileri erkeği tamamen baştan çıkacak ve çılgına çevirecektir. Duygularınızı bastırmayın.

Erkekleri yatakta etkilemenin yollarından biri de sevişirken konuşmaktır. Erkek arzulandığını kadının ağzından duymak ister. Hatta kışkırtıcı kelimeler duymak ister. Onun kulağına onu arzuladığınızı özel kelimeler ile fısıldayın.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? 5

Erkekleri yatakta etkilemenin yollarından en önemlisi de onun için özel noktalara dokunmak ve uyarmaktır. Kulak memesi, boyun bölgesi, dudakları, kasıkları ve finalde penisine dokunmak onu baştan çıkaracaktır. Tüm bu noktalara hafif ve yavaşça masaj yapar gibi dokunun ve gözlerinin içine bakmayı ihmal etmeyin. Onu arzuladığınızı gözlerinizle de anlatın ona.

Yatakta erkekleri etkilemek için göz zevklerine hitap etmekte çok önemlidir. Kışkırtıcı ve seksi iç çamaşırları seçmeli ve temiz olmalısınız. Ortamın sıcaklığı, ışığı, rahatlığı ve kadının cazibesi erkeğin kolayca baştan çıkmasında oldukça etkilidir.

Son olarak yatakta erkeği etkilemenin yollarından en önemlisini söylemek gerekirse o da kadının orgazmıdır. Her erkek kadınını orgazma en güçlü şekilde ulaştırmak ister. Yaşadığınız zevki ona hissettirin. Sizi mutlu ettiğini ve size sonsuz bir zevk yaşattığını bilmesi erkeği etkilemenin yollarından en etkilisidir.

Burcuna Göre Erkekleri Etkilemenin Yolları

Her burcun farklı özelliği ve karakteri vardır. Burcuna göre erkeği kendine bağlamanın yolları için öncelikle burç özelliklerini bilmek ve ona uygun davranmak gerekir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? 6

Koç burcu erkekleri heyecanı, macerayı severler ve oldukça aktiftirler. Koç burcu erkekleri etkilemek istiyorsanız kolay elde edilir olmayın. Koç burcu erkeği kendine güvenen, ayakları üzerinde durabilen ve eğlenceli kadınlardan hoşlanır. Ona sürprizler yapın, ilgili olun ve ilişkinizi ve cinsel hayatınızı monotonluktan uzak tutun.

Boğa burcu erkeği etkilemenin yollarında güzel yemek yapmak önemlidir. Boğa erkeğinin kalbine giden yol kesinlikle midesinden geçer. Aynı zamanda dış görünüme, bakıma önem verir. Kadınlar tarafından arzulanmak onun için önemlidir. Peşinden koşulmasını ve ilgi gösterilmesini sever.

  • Boğa burcu erkeği etkilemenin yollarının başında onun değişken ruh haline uyumlu davranabilmek gelir. Onun hayatında ki kadın onun ruh haline göre davranabilmeli ancak üzerinde hakimiyet kurmamalıdır. Özgür olmak ister.
  • Yengeç erkeği duygusal ve kırılgandır. Onu etkilemek için ilgi göstermek ve sevginizi sürekli ifade etmeniz yeterli olacaktır.
  • Aslan erkeği etkilemenin yollarının başında gösterişli olmak ve onun başını döndürmek gelmektedir. Siz değil onun sizin peşinizden koşmasına izin verin. İlgi gösterin ama her zaman tamamen ona teslim olmayın.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? 7

  • Başak erkeği romantizmden ve duygusallıktan uzaktır. Maddiyata önem verir. Başak erkeği etkilemenin yolları pahalı hediyelerden, temiz, şık ve temiz olmaktan geçer.
  • Terazi erkekleri etkilemek için pasif, zarif, şık, güzel ve sessiz olmak gerekir. Mağrurdur ve kendinden daha baskın kadınlardan hoşlanmaz..
  • Akrep erkekleri etkilemek için bakımlı, şehvetli, itaatkar, yaratıcı ve sadık bir olmak gerekiyor. Oldukça kıskançtır ve güvenini kazanmak zordur.
  • Özgürlüğüne düşkün yay erkekleri etkilemek için göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmak gerekir. Onu sıkmayın ve özgürlüğünü kısıtlamayın.
  • Oğlak erkeği kendine bağlamanın yollarının başında tutumlu olmak, düzenli olmak ve evlilik konusunu açmamak gerekir.
  • Kova erkeği gizemli kadınlardan hoşlanır. Özgürlüğüne düşkündür. Kısıtlanmak istemez.
  • Balık erkeği etkilemenin yolları başında ona sürekli sevildiğini söylemek, aşırı ilgi ve alaka gerekir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/erkekleri-etkilemenin-yollari-nelerdir/