Erkeklerin Zevk Noktaları

Erkeklerin zevk noktaları her zaman cinsel organı olarak biliniyor evet bu durum doğru fakat biraz eksik. Çünkü erkeklerinde kadınlar gibi bazı zevk noktalarına sahiptirler. Bu noktaları bilip doğru şekilde uygulanması durumunda, hazlı bir serüvene başlamanız kaçınılmaz olacaktır.  Kadınlarda erkekler gibi  cinsel birlikteliklerinde ilişkinin kalitesini arttırmak için bazı püf noktaları bilerek partneri ile  daha büyük hazlar yaşayabilirler.  Erkeklerin ve kadınların en önemli zevk noktası hiç şüphesiz beyindir.  Beyin her zaman  görsellikten etkilenir. Bu yüzden erkekleri cinsel birleşme öncesinde tahrik edecek görüntüler vermek, cinsel hazzın en iyi şekilde yaşanmasını sağlamaktadır. Erkeklere  erotik çağrışımlarda bulunacak şekilde giyinmek de  cinsel birliktelik öncesinde önemlidir.

Koku Faktörü
Erkekler baştan çıkarıcı kokulara bayılırlar. Bu da burnun bir zevk noktası olması demektir.  Güzel ve çekici bir koku aldığında nefes alış verişler hızlanmaya başlar.  Bu da erkeğin kokudan etkilendiğini gösterir. O nedenle cinsel birleşme öncesi erkeğin zevk noktalarından biri olan buruna iyi hitap etmek gerekir. Cinsel birliktelik öncesi sürüneceğiniz hoş ve güzel kokular size yardımcı olacaktır.

Dudaklar
Erkekleri en çok tahrik eden dudak temasıdır. O nedenle dudaklar birleştiğinde erkeğin heyecanı tavan yapar. Cinsel birliktelik öncesinde öpüşmek erkeğin en önemli zevk noktası olan dudakları etkiler. Sadece öpüşmek değil küçük küçük öpücükler kondurmak da aynı etkiyi göstermektedir. Bu yüzden partnerinize soluksuz uzun süreli öpücükler veya minik minik öpücükleri dudaklarına kondurarak heyecanınızı katlayacaktır.

Erkeklerin Zevk Noktalari dudaklar

Boyun Noktası
Erkeklerin en önemli zevk noktalarından biri de boyun noktasıdır. Erkeklerde kulak arkası ve ense bölgesi en çok tahrik eden bölgelerdir. Bu alanlar sevişme sürecinde daha fazla haz için kullanılmalıdır. Ense ve kulak arkasına kondurulacak küçük öpücüklerle erkek çok çabuk tahrik olur. Öpücüklerin yanı sıra ellerinizle hafif şekilde masaj yapmak veya narin narin boyun bölgelerine dokunmakta cinsel birliktelik sırasında çok önemlidir.

Erkeklerin Zevk Noktalari boyun

Kulak Memeleri
Erkeklerin en hassas zevk noktalarından biri de kulak memeleridir. Kulak memelerine atılacak küçük ısırıklar erkeği cinsel birleşme için hazırlar ve tahrik eder. Kulak memeleri ile oynamalarınızda partneriniz tarafından çok iyi şekilde karşılanır. Ufak ufak çekiştirmelerde cinsel hazzı en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyor. 

Erkeklerin Zevk Noktalari kulak memeleri

Ayak Parmaklarına Masaj
Erkeklerin en hassas olduğu zevk noktaları arasında ayak parmakları vardır.  Ayak parmaklarına masaj yapmak erkekleri tahrik eder. Masaj süresini uzun süreli tutmak ve narince oynamak erkekleri harekete geçirecektir.

Erkeklerin Zevk Noktalari ayak parmaklarina masaj

Bacakların Genital Bölgeye Yakın kısımları
Erkeklerin zevk noktaları arasında Bacakların genital Bölgeye Yakın kısımlarına küçük dokunuşlar yaparak erkeğin daha hızlı tahrik olmasını sağlamak mümkün. Bu bölgeler erkelerin hassas bölgeleri olduğu için çok hoşlarına gitmektedir. Bacak içi masajı erkekleri çok çabuk tahrik edecektir. Masajların yanı sıra ellerinizle o bölgelere dokunmanızda  fayda sağlıyor. Çünkü erkeklerde kadınlar kadar dokunulmak ve okşanmak istiyor.

Erkeklerin Zevk Noktalari Bacaklar

El Masajı
Hem kadınların hem de erkeklerin zevk noktaları olan ellere hafif ve parmak uçları ile dokunuşlar yapmak ve avuç içine yumuşakça daireler çizmek de erkeği çok çabuk tahrik eder. El ele tutuşma şeklini alıp ellerinizi yavaşça partnerinizin ellerinden yukarı doğru çekmekte tahrik unsurları arasındadır.

Erkeklerin Zevk Noktalari el masaji

Karın Bölgesi
Tahrik olmaya başlayan erkeğin vücudundaki kan direk olarak cinsel organ etrafına toplanmaya başlamaktadır. Bu yüzden karın etrafına yapacağınız ufak ve narin dokunuşlar partnerinize zevk katacaktır.

Erkeklerin Zevk Noktalari karin bölgesi

Cinsel Organ
Erkeğin zevk noktaları arasında erkeğin en çok tahrik olduğu nokta cinsel organıdır. Cinsel organla temas etmeden önce yukarıda anlatılan zevk noktaları denenmeli, en son aşamada cinsel birleşme öncesinde cinsel organla temas sağlanabilir.  Ayrıca erkelerin G noktası da önemli haz noktasıdır. Bu yüzden erkelerin G noktasına ulaşırsanız cinsel haz daha doruklara çıkabiliyor.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/erkeklerin-zevk-noktalari/