Expigment Krem Faydaları

Expigment Krem Faydaları
Cildinizdeki lekeler moralinizi bozuyorsa, güneş lekeleri ve çillerden muzdaripseniz ve tüm bu can sıkıcı lekelerden sizi kurtaracak bir kurtarıcı krem arıyorsanız, uzmanlar tarafından önerilen expigmenti rahatlıkla kullanabilirsiniz. 30 gramlık tüpler halinde satışa çıkarılan expigment krem %2 ve %4’lük tüpler şeklinde eczanelerde satılmaktadır. Cilt lekelerine karşı kesin ve etkili çözüm getiren expigment krem, ciltte leke oluşumuna sebep olan pigmentasyonu ortadan kaldırdığı gibi, cilde gençlik ve nem veren özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Sivilceler İçin Expigment Krem Faydaları
Expigment krem, sivilce izlerinden kurtulmak için ideal bir ürün; ancak güneş ışınlarının dik geldiği yaz aylarında kullanılması sakıncalı. Sivilcelerinizi expigment ile tedavi etmek istiyorsanız sonbahar-kış aylarında güneş ışınlarının daha eğik geldiği zamanları tercih edin; ziraexpigment krem cildi soyduğu için güneş zarar verebilir. Lekenin üzerine ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz.

Expigment-Krem-Faydaları2

Expigment Krem Ne İşe Yarar?
Expigment krem, lokalize kontakt, dermetit, melasma, chloasma, senil lentigines gibi cilt lekeleri üzerinde etkin bir koruma sağlar ve cilt lekelerini kalıcı olarak tedavi eder.

Expigment Nasıl Kullanılır?
Expigment krem günde 2 kez 12 saat arayla kullanılır. Expigment kremi kullanmadan yarım saat evvel sürülecek bölgeyi temizlemek daha iyi sonuç alınmasını sağlar. Gece yatmadan 2 saat evvel lekelere sürülüp ıslak bir parça pamukla silinir. Expigment kremden sonuç alabilmek için en az 6 ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerekir.

Expigment-Krem-Faydaları1

Expigment Yan Etkileri ve Zararları
Expigment kremin hassas ciltlerde hafif yanma ve kızarıklık yapabileceğini de söylemeliyiz. Expigment krem açık yaralara sürülmemeli, kremin içeriğindeki etken maddelere alerjisi olanlar tarafından kullanılmaması gerekir. Expigment kremi sürmeden önce cildinizin küçük bir bölgesinde deneyip öyle kullanabilirsiniz.

Expigment Krem Faydaları 1

Expigment kremin hamile kadınlarda nasıl bir etki gösterdiği bilinmediği için hekim tavsiyesi olmadan kullanılmaması gerekir.

İlk 2 ay içinde herhangi bir etki görmezseniz Expigment krem kullanımına son vermelisiniz. Expigment krem, antibiyotik içeriğinden dolayı ağız bölgesi ile temas ettirilmemelidir.

Expigment Krem Fiyatı: Expigment krem %4 30 gramlık fiyatı 6.94 TL’dir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/expigment-krem-faydalari/