Flormar Ojeler ve Modelleri

Kadınların saç ve cilt bakımının yanı sıra önem verdikleri konularda biri de tırnak ve el bakımı olmaktadır. Bu konuda pek çok krem, losyon ya da bakım ürünü olmak ile birlikte gün içerisinde eller çok kullanıldığından dolayı bakımın iyi yapılması gerekmektedir. Kişiler ile ilk tanışıldığında el ve tırnak bakımının iyi olması ilk intiba olarak önemli olmaktadır.

Flormar Ojeler ve Modelleri 1

 

El bakımının yanı sıra tırnak bakımı da kadınların özen gösterdikleri konular arasında yer almaktadır. Her insanın tırnak yapısı farklı olduğundan tırnaklara uygulanacak işlemler de farklı şekillerde olmaktadır. Son dönemlerde değişen moda ile birlikte tırnaklar da düz renkli ojelerin yerine desenli tırnak tasarımları ve farklı renkler de ojeler de kullanılmaktadır.

Kişilerin tırnak şekillerine göre tırnak tasarımları uygulanmaktadır. En çok tercih edilen ve tırnak tasarımının rahat bir şekilde uygulandığı tırnak şekli küt ve uzun tırnak şekli olmaktadır.

Uzun ve küt tırnakların yanı sıra uzun badem tırnaklar ve yuvarlak tırnaklar da kadınların tercih ettikleri şekiller arasında yer almaktadır. Uygulanacak oje desenleri sayesinde artık farklı bir görünüm kazanmak daha kolay olmaktadır.

Klasik oje renklerinden sıkılanlar ve yeni oje modelleri ile yapılan tırnak tasarımları ile artık bu işi sanat haline dönüştüren kişiler olmaktadır. Oje desenleri yapılırken daha çok tek renk yerine iki ya da daha fazla oje kullanılmaktadır.

Flormar Ojeler ve Modelleri 2

Bu renkler birbiri ile uyumlu olabileceği gibi birbiri ile zıt renkler de olabilmektedir. Direkt olarak desen görünümüne sahip olan ojeleri satın almak isteyen kadınların ilk tercihleri ise Flormar oje renkleri olmaktadır. Böylelikle kadınlar, kısa süre içerisinde oldukça şık bir görünüme sahip olan tırnaklara sahip olabilmektedir.

Son yıllarda tırnak modasında mat ojeler de büyük bir ilgi görmeye devam etmektedir. Flormar mat oje, bu kapsamda en çok tercih edilen oje markaları arasında yer almaktadır.

Flormar Ojeler ve Modelleri 3

İstenilen renkteki ojenin mat bir görünüme sahip olması, kadınlar tarafından son derece beğenilmektedir. Flormar mat oje serisi, gün geçtikçe daha da yenilenmekte olup birbirinden farklı renkleri ile kadınların beğenisine sunulmaya da devam etmektedir.

Flormar Ojeler ve Modelleri 4

Flormar Ojeler ve Modelleri 5

Flormar Ojeler ve Modelleri 6

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/flormar-ojeler-ve-modelleri/