Geciktirici Krem

Geciktirici krem, cinsel ilişki sırasında erken boşalma problemi için geliştirilen ürünlerin içinde en sık kullanılanlardan birisi olan geciktirici kremler, uzun süreli bir cinsel ilişki için kurtarıcı çözümlerdir. Erken boşalmayı önleyen ve cinsel ilişkide daha uzun süre zevk almayı sağlayan bir ürün olan geciktiricilerin kullanımı da kolaydır.

Geciktirici Krem 2

Geciktirici ürünlerin etken maddesi olarak da bilinen Lidokain, sürüldüğü noktayı anestezik olarak uyuşturur ve erken boşalmayı önler. Geciktirici kremi süren erkek ellerini hemen yıkamalıdır ki ellerinde uyuşmuşluk hissetmesin.

Geciktirici krem nasıl kullanılır kısmına gelirsek; krem cinsel ilişkiden 10- 15 dakika önce kullanılmalıdır. Kremi kutudan çıkarın ve kapağını açın. Ereksiyon halindeki penisin baş kısmına nohut büyüklüğünde ve ince bir katman halinde sürün.

Cinsel ilişki esnasında penisin vajinaya giriş çıkışındaki sürtünme ve buna bağlı zevk hissini bir miktar azaltmış olacaksınız. Bu da sizin erken boşalmanızı engelleyecektir.

Peki en iyi geciktirici krem hangisidir sorusuna ne yanıt verebiliriz bir de buna bakalım.

Aurex geciktirici krem Türkiye’de ve dünyada etkisini kanıtlamış olan bir ürün ve pek çok kişi tarafından da kullanılmaktadır.

Geciktirici Krem

Emla krem geciktirici ürünler arasında ismi çok duyulan ve kullanılanlardan bir tanesidir. Emla krem, muhteviyatındaki Lidokain ve Prilokain etken maddeleri ile hücre zarı içinde bulunan sinir iletimini engeller. Yani çok bariz olmayan bir uyuşukluk hissi verir. Bir nevi anestezik etki sağlar.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/geciktirici-krem/