Geciktiricili Prezervatif

Geciktiricili prezervatif, erkeklerin cinsel ilişki sırasında en çok endişe ettikleri ve korktukları şeylerin başında erken boşalma sorunu geliyor. Erken boşalma, erkeğin, partnerinin henüz cinsel doyuma ulaşmadan boşalması anlamına gelir. Erkek, cinsel ilişki esnasında ereksiyonu koruyamaz ve boşalır. Erkeklerde genç yaşta erken boşalma problemi daha yaygındır.

Geciktiricili Prezervatif

Cinsel anlamda tecrübe kazanan deneyimli bir erkekte erken boşalma problemi pek görülmez. Erken boşalma birkaç kez üst üste yaşandığında erkekte bir korku oluşmasına ve sırf bu korku yüzünden daha sonraki ilişkilerde de erken boşalma sorununun tetiklenmesine sebep olabilmektedir. Hatta bu sorun katmerlenip hiç erekte olamamaya kadar gidebilmektedir.

Erken boşalma erkelerde rastlanılan en yaygın cinsel işlev bozuklukları arasında gösteriliyor. Pek çok erkek hayatının bir döneminde bir sefer de olsa erken boşalma sorunu yaşamıştır. Kökeni ister fizyolojik ister psikolojik olsun, erken boşalma problemi düzeltilebilecek bir problemdir.

Erken boşalma sorununu gidermek için bazı destek ürünler vardır. İlaçlar, spreyler ve geciktirici etki sağlayan prezevatifler erken boşalma problemi için çözüm olabilmektedirler.

Geciktirici prezervatifler şöyle bir mantıkla işler: prezervatiflerin uç kısmında bulunan özel kremler erkekte zevk alma durumunu ve hassasiyetini azaltır. Erkek böylelikle cinsel ilişki sırasında biraz daha geç zevk alarak boşalma süresini uzatabilmekte ve partnerinin doyuma ulaşmasını sağlayabilmektedir.

Geciktiricili Prezervatif 1

Geciktiricili prezervatif nasıl kullanılır sorusuna da yanıt bulalım. Eper geciktiricili prezervatif kullanıyorsanız başka herhangi bir geciktirici ürün kullanmanıza gerek yoktur. Böyle yaptığınız takdirde sertleşme problemi yaşayabilirsiniz. Geciktirici prezervatiflerin içinde buluna kremler düşük dozda uyuşturucu etki yapan bileşenler içerir. Bu da cinsel ilişki süresini uzatır.

Geciktiricili prezervatif nasıl kullanılıyor sorusuna yeniden dönersek, cinsel birleşmeden 15 dakika önce sertleşen penise geçireceğiniz prezervatifle cinsel ilişki süresini uzatabilirsiniz.

Peki bunun için hangi markaları seçebilirsiniz? Let’s prezervatif geciktiricili etkili olan çeşidi, Durex geciktiricili prezervatif , OK, Fex gibi markalar ilk akla gelenlerdir.

Geciktiricili Prezervatif 3

Geciktiricili prezervatif işe yarıyor mu sorusu da bu konuda tereddüt edenlerin en çok yanıt aradığı soruların başında gelir. Kullananlar geciktiricili prezervatif işe yaradığı hususunda hem fikir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/geciktiricili-prezervatif/