Gelinlik Modelleri ve Mağazaları

Evlilik aşamasında olanların uğraması gereken 5 gelinlik mağazası
Hayatta verilecek bazı kararlar çok özeldir. Evlilik, yeni bir yaşam kurma, yeni bir düzenin içinde var olma gibi kararlar tüm hayatı etkileyecek niteliktedir. Evlilik yolunda atılan adımda verilecek kararlar da çok mühimdir. Planlaması ve hayali çok öncelerden kurulan evlilik sürecinde, üzerinde en çok düşünülen şeylerden biri de gelinliktir. Çoğu kadın, çocukluk döneminden başlayarak, ilerde giyeceği gelinliğinin nasıl olacağını hayal eder durur.  Uçuşan bembeyaz tüllerle, upuzun duvaklarla başlayan evlilik masalında gelinlik apayrı bir yer tutar. Ömür boyu sürecek saadete imza atarken giyilecek, saflığın ve masumiyetin sembolü olan beyaz rengin hakim olduğu bu prenses elbiseleri her kadının kafasında farklı biçimlerde hayal edilir. Kimisi etekleri kabarık, kimisi dar, kimisi şifon, kimisi tamamen güpür, dantela ve tüllerden  oluşan gelinlik modellerini hayal ederken, bu süreçte imdada terziler ve gelinlik tasarlayan modaevleri yetişir. Her zevke ve bütçeye hitap edecek gelinliği bulmak elbette mümkün; ama tek bir sefer giyilecek bu özel kıyafetin seçimi de bir o kadar zor. Eğer evlilik arefesindeyseniz, yüzlerce model ve katalog içinde, zevkinize en çok hitap eden gelinliği bulmak zaman isteyecek.

Bu aşamada size önereceğimiz 5 gelinlik mağazası ismi, belki karar aşamasında işinize yarayabilir.

Gelinlik Modelleri ve Mağazaları

Vakko Bridal
Bu çok tanınmış ve kaliteli markanın sunduğu gelinlik koleksiyonunda son derece zarif ve çarpıcı modeller bulabilirsiniz. Düğün tarihinizden çok önce modeli belirleyip, prova, ufak tefek revizyonları  ve son rötuşları da hesaba katarak hareket etmeniz gerekecek.  Vakko markasıyla satışa sunulan bu nadide gelinlik koleksiyonundan bir parça tercih edecekseniz, kesenin ağzını da açmanız gerekecek.  İstanbul’un çok çeşitli noktalarında şubeleri olan Vakko Bridal’da, hayal ettiğiniz gelinliği bulabilirsiniz.

Beymen Bridal
Çok bilinen ve klişe gelinlik modellerinin çok ötesinde orijinal ve farklı seçenekler sunan Beymen Bridal, özel gününüzde üzerinizde özgün bir model taşımak istiyorsanız tam size göre bir adres. Gelinlik üzerinde yer alan detayların bolluğu ve farklı çizgileriyle Beymen Bridal kaliteli ve asil bir şıklık vadediyor.

Beyaz Butik
Ağırlıklı olarak Fransız üretimi ithal gelinliklerin satıldığı Beyaz Butik de, evlilik seremonisi öncesi pek çok genç kadının ziyaret ettiği son derece seçkin ve kaliteli ürünler sunan bir gelinlik mağazası. Önceden randevu alarak gideceğiniz mağazada, görevlilerin de yardımıyla  geniş bir koleksiyondan size en çok hitap edecek gelinliği seçebilirsiniz.

Privenuptia
Privenuptia’nın şifonlar, ipekler, tüller ve envai çeşit malzeme ve kumaşla ile hazırladığı abiye ve gelinlik koleksiyonu, gözü okşayan zarif modelleriyle, karar verme aşamasında size farklı ve değişik bir alternatif olabilir.

Akay Gelinlik
Ve geldik Türkiye’de gelinlik denince belki de akla gelen ilk markaya.. Akay gelinlik zengin ürün koleksiyonuyla, en özel gününde en özel gelinliği giymek isteyen  hanımlara  uzun yıllardır  en bol ve zengin seçenekli katalogları sunuyor. Tercih ve seçim size kalmış…

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/gelinlik-modelleri-ve-magazalari/