Göğüs Büyüten Yiyecekler

Göğüs Büyüten Yiyecekler
Kadına has en özel organlardan biridir göğüsler. Dişiliğin sembolü ve yeni doğan bebeğe can suyu veren pınar.

Göğüs-Büyüten-Yiyecekler1

Hem kutsi bir görev üstlenen hem de kadın vücudunun en estetik organı olan göğüsler kimi zaman sarkık kimi zaman da küçük oluşuyla can sıkar. Her kadın formunu kaybetmemiş, dik ve dolgun göğüslere sahip olmayı arzular. Yeterli büyüklüğe ulaşmamış ve gelişmemiş küçük göğüsler, cerrahi müdahaleyle büyütüldüğü gibi, doğal yöntemler, kremler, masaj ve hatta belli başlı besinlerle de hacimleri artırılabilir. Meme gelişiminde en etkili hormonun östrojen olduğu düşünülürse, bu hormonun vücutta artmasını sağlayan yiyecekler meme büyümesinde de etkili olur.

Bitkilerde bulunan fitoöstrojen adı verilen maddeler de vücudumuzdaki doğal östrojen benzeri moleküller olduğu için, bu molekülleri içeren yiyeceklerin tüketimi de meme gelişmesine katkı sağlayabilir. Ancak şu da bir gerçektir ki, sadece meme dokusuna etki ederek bölgesel olarak meme büyümesi sağlayan bir yiyecek yoktur. Bazı gıdalar yağ dokuya etki ederek meme dokusunda da yağlanma sağlar.

Göğüs Büyüten Yiyecekler Neler

  • Soya ürünleri ve süt ürünleri göğüsleri büyüten en etken besinlerdendir.
  • Göğüs-Büyüten-Yiyecekler-soya

  • Brüksel lahanası, barbunya, karnabahar, kereviz, yeşil fasulye, salatalık, mantar, domates, bezelye, nohut, mercimek, brokoli, soğan, börülce gibi sebze ve bakliyatlar vücut kıvrımlarının gelişimi için idealdir.
  • Kiraz, elma, üzüm, kavun, armut, şeftali gibi meyveleri tüketmek de işe yarar.
  • Tavuk baget  göğüs büyümesinde etkilidir.
  • Kahverengi pirinç, buğday tohumu, fasulye filizi, yulaf ezmesi, zeytin, kuru erik ve tam buğday ile; zencefil, hintsafranı, rezene, karanfil, çemen otu ve çavdar karışımı da göğüs büyümesinde etken rolü olan hububat ve baharatlardır.
  • Göğüs büyüten ya da büyümesinde katkısı olan gıda ve baharatları düzenli bir beslenme programı içinde tüketerek, yuvarlak hatlı ve dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz.

    Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/gogus-buyuten-yiyecekler/