Goji Berry Fiyatı

Demet Akalın, Deniz Akkaya gibi ünlü isimler tarafından kullanılan, ünlülerin kısa sürede zayıflamalarına yardımcı olan Goji berry diyeti ile fazlalık kilolarınıza kısa süre içerisinde ‘elveda’ demeye ne dersiniz? Gerçekten de etkilerini kısa süre içerisinde göstermeye başlayan goji berry diyeti; goji berry isimli bitkinin tüm mucizevi özelliklerine de tanık olmanıza yardımcı oluyor. Piyasada bulunan onlarca zayıflama çayından daha etkili olan bu diyet; metobolizmayı hızlandırma, yaşlandırmayı geciktirme, vücudun günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineraller ile daha sağlıklı bir yaşam sürmenize aracılık ediyor. Kalp ve tansiyon gibi rahatsızlıkları olan kişiler için de birebir olan goji berry diyeti ile uzun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz mümkün.

Peki; goji berry nedir? Öncelikle bu sorunun cevabını vererek, yazımıza başlayalım.

 • Goji berry; kurt üzümü olarak da bilinen ve tadı hemen hemen yaban mersinini andıran Uzak doğu ve Asya halklarının aşina olduğu bir bitki. Bu bitki, hemen hemen tüm toprak koşullarına kolaylıkla uyum gösterdiği için dünyanın birçok farklı noktasında da yetiştirilme özelliğine sahip.
 • Goji berry bitkisi; tam olarak adeta bir vitamin ve mineral deposu. Bu bitki; vücudun C, E,B vitaminleri gibi oldukça önemli olan vitamin ihtiyaçlarını karşılıyor, aynı zamanda da vücudun çinko, selenyum, fosfor, kalsiyum vb. önemli mineral eksikliklerini de gideriyor.
 • Goji berry faydaları içerisinde kolestrolü düşürmesi, böylelikle kalp sağlığını koruması da yer alıyor.
 • Goji berry bitkisi; hemen hemen zayıflamak isteyen herkesin kolaylıkla satın alabileceği oldukça ekonomik olan rakamlarda seyrediyor.
 • Bu bitkinin fiyatının satın aldığınız yere göre değişiklik gösterebileceğini söylesek de fiyatlar arasında belirgin bir fark ile karşılaşmayacağınızı da eklemek istiyoruz.
 • Goji berry bitkisinin fiyatını belirleyen en önemli etken; bitkiyi çay mı, toz mu yoksa kuru üzüm şeklinde mi tüketeceğiniz. Goji berry fiyatı; bu 3 üne göre şekillense de hepsinin fiyatı da hemen hemen birbirine yakın olma özelliğine sahip.
 • Goji Berry Fiyatı 1

 • Goji berry kurt üzümü fiyatı; piyasada 40 TL civarında satılıyor. Bu meyveyi gün içerisinde 1 avuç tüketmek; tüketicilerinin diledikleri kiloya ve fit bir vücuda kısa sürede kavuşmasına yardımcı oluyor. Kurutulmuş goji berry üzümünün 1 kg lık miktarının 40 TL olduğunu düşünürsek; bu fiyatın çoğu zayıflama yöntemine göre daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz.
 • Goji berry tozu fiyatı ise piyasada 30 TL civarında. Bu fiyatın da oldukça uygun olduğunu hatırlatmakta fayda var.
 • Goji berry çayı fiyatı ise 15- 20 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bir kutu çayın fiyatı 15 TL olsa bile çaydan birkaç kutu almak istediğinizde yüksek miktarda indirim avantajlarından yararlanabiliyorsunuz.
 • Goji berry satışı gerçekleştiren birçok online internet sitesinde çay ve tozlar goji berry diyeti kapsamında birlikte satılıyor. Bu durum da tek bir ürün almak yerine birkaç ürün satın aldığınızda da indirimlerden yararlanabileceğiniz anlamına geliyor.
 • Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/goji-berry-fiyati/