Hadise Saç Rengi

Hadise saç rengi ve modelleri bir çok hayran kitlesine sahip olması nedeni ile  örnek alınan stillerdir. Hadise ülkemizde ve dünyada bir çok kişi tarafından sevilerek ve hayranlıkla takip edilmekte, gerek müzikleri, gerek kişiliği, gerekse güzelliği ve fiziği ile her zaman ilgi odağı olan bir sanatçıdır. Sanatçılar mesleklerini icra ederken hitap ettikleri kitleye ayrıca rol model de olabilmektedir.

Hadise Saç Rengi

Bu nedenle üzerlerindeki sorumluluk sadece müziklerini en iyi şekilde icra etmek değil, aynı zamanda kişilere örnek olmak, davranışları ile onlara kendini sevdirmek, sosyal aktivitelere katılarak destekçi olmak gibi bir çok sorumluluk omuzlarında bulunmaktadır.

Hadise’de bu anlamda ekranlarda en çok gördüğümüz ve en çok hayran kitlesine sahip olan bir sanatçımızdır. 1985 yılında Belçika’da doğan güzel sanatçı, aslen Sivaslıdır ve uzun yıllar Belçika’da yaşadıktan sonra müzik hayatına atılması ile birlikte ana vatanına gelme şansını yakalamıştır.

Ülkemizde müzik dışında bir çok televizyon programları ile sevenlerinin karşısına çıkan ünlü sanatçı aynı zamanda instagram gibi sosyal medya platformlarında da sürekli sevenleri ile iletişim halindedir.

Bu kadar fazla göz önünde bulunan ve sevilen Hadise nin saç rengi elbette ki takip edilmektedir. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan Hadise uzun zaman sarı saçları ile ekranların karşısına çıkmıştır. Bu rengi ile  özellikle erkekler tarafından son derece beğeni alan Hadise saç rengi 2016 da koyu kumral olarak değişti.

Hadise Saç Rengi 1

2016 yılının son zamanlarında bir değişime giden Hadise yeni saç rengi  ile çekildiği fotoğrafları instagram hesabından paylaşarak hayranları ile paylaşmıştır. Hadise bakımına ve güzelliğine son derece dikkat eden bir sanatçıdır. Bu nedenle her saç rengine uyumlu makyajı ve  kıyafetleri ile güzelliğine güzellik katabilmektedir. Hadise saç renkleri olarak genelde siyah, bal köpüğü, platin sarısı ve sütlü kahve renklerini tercih etmektedir. Son olarak koyu kumralı tercih eden Hadise saç modelleri ile de örnek alınmaktadır.

Hadise Saç Modeli

Hadise nin yen saç rengi hakkında ki yorumları ve beğenileri sizlere bırakırken Hadise saç modeli ile ilgili bilgileri paylaşalım.

Hadise Saç Rengi 3

Hadise’nin tercih ettiği modellerden biri uzun dalgalı saç modelidir. Saçlarını uzun olarak görmeye alışık olduğumuz Hadise, iri dalgalardan oluşan bukleli saçları daha çok tercih etmektedir. Hadise’nin tercih ettiği saç modellerinden biri de balyajlı ve toplu saçlardır.

Bu model ile daha bir tatlı görünüme sahip olan Hadise doğal saçlarını basit bir şekilde toplayarak omuzlarından aşağıya doğru sarkıtarak doğal bir görünüme sahip oluyor. Bunların dışında Hadise düz fönlü saç modeli de tercih etmektedir.

Tam adı Hadise Açıkgöz olan ünlü sanatçı müzik hayatının başlarında 2003 yılında Belçika’da düzenlenen bir müzik yarışmasına katılmış ve ilk 10’a girmeyi başarmıştır. Müzik alanındaki bu başarısın sanatçının hayatının dönüm noktası olmuş ve yarışmadan kısa bir süre sonra bir yapımcıdan gelen teklif ile sözleşme imzalamıştır.

Hadise Saç Rengi 4

2004 yılında sweat adlı ilk single ile müzik piyasasına adım atan ünlü sanatçı 2005 yılında çıkardığı diğer albümü ile ülkemizde de tanımış ve sevilmeye başlamıştır. 4 dil bilen Hadise 2009 yılında ülkemizi Düm Tek Tek adlı şarkı ile Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmiş ve 4. olmuştur.  Genç yaşta bir çok başarıyı elde eden Hadise, büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/hadise-sac-rengi/