Hamile Giyim

Hamile Giyim
Hamilelik sürecinde beden ölçüleri değiştiği için, kıyafet tercihleri de buna bağlı olarak değişir. Karın bölgesi belirginleşir, kilo artışı olur ve hamilelikten önceki kıyafetler rafa kaldırılır.  Bu dönemde beden ölçüleri değişen kadınlara hamile giyim konusunda pek çok marka alternatif sunar. Hamilelik döneminde de şık olmak doğru kombinler yapıldığı sürece mümkündür.

Hamile-Giyim1

Tesettür Hamile Giyim
Tesettürlü anne adayları için de bol ve daha dökümlü hamile kıyafetleri, özel tesettür mağazalarında rahatlıkla bulunabilir. Hem tesettüre uygun, hem de hamilelik sürecinde giyilebilecek pardesüler, pançolar, feraceler, jileler, elbiseler ve tuniklerle, belirginleşen karnınızı ustaca kapatabilirsiniz. Tesettür hamile giyim konusunda son derece zengin seçenekler hem zevkinize, hem de ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir.

Hamile-Giyim-tesettur

Hamile-Giyim-tesettur1

Hamile-Giyim-tesettur2

Hamile-Giyim-tesettur3

Hamile-Giyim-tesettur4

Hamile Giyim Markaları
Hamile giyim konusunda pek çok tasarımı, bilinen mağaza zincirlerinin hamile reyonlarından edinebileceğiniz gibi; sadece hamile kıyafetleri satan mağazalardan da temin edebilirsiniz.

Hamile giyim markaları denilince ala gelen Unnado, Işşıl, Ebru Maternity, StilGiyin, GeBe, Livaa, Tutku gibi markalar, hamile giyim konusunda birbirinden çeşitli kombinasyonlar sunuyor.

LCW Hamile Giyim
LCW markası, hamile giyim modelleri ile hamile kadınlara oldukça zengin ve kaliteli ürünlerden oluşan bir koleksiyon sunuyor. Üstelik son derece uygun fiyatlarla. 2015 LCW hamile giyim koleksiyonunda yer alan taytlar ve pantolon modelleri hamile kadınlar için en çok rağbet edilen parçalar. Özellikle hamile pantolonları anne adayları tarafından çok beğenilen LCW’nin hamile giyim ürünleri online olarak da sipariş verilebilir. Bunun yanı sıra hem şık hem de sade elbiselerden oluşan hamile giyim modelleri de mevcuttur. Tüm bunları son derece ekonomik fiyatlarla edinebilirsiniz.

Lcw_Hamile-Giyim.2

Lcw_Hamile-Giyim.3

Lcw_Hamile-Giyim.4

Lcw_Hamile-Giyim.5

Lcw_Hamile-Giyim.6

Lcw_Hamile-Giyim.7

Lcw_Hamile-Giyim

 

Defacto Hamile Giyim
Defacto mağazası da hamileler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen hamile giyim koleksiyonuyla göz dolduruyor. Hamile kadınların aradıkları birinci şık olan rahatlık özelliği, Defacto hamile giyim reyonlarındaki elbiselerde fazlasıyla var. Son derece uygun fiyat aralığı olan Defacto hamile giyim koleksiyonunda, kıyafetler 15-50 TL.  arasında satışa sunuluyor.

Defacto-Hamile-Giyim

Defacto-Hamile-Giyim1

Defacto-Hamile-Giyim2

Defacto-Hamile-Giyim3

Defacto-Hamile-Giyim4

Defacto-Hamile-Giyim5

Defacto-Hamile-Giyim6

Defacto-Hamile-Giyim7

Defacto-Hamile-Giyim8

Hamile Mayosu
Hamile kadınların bulmakta ve seçmekte zorlandıkları kıyafetlerden biri de mayo ve bikini modelleridir. Hamile kadınlar için özel tasarlanıp üretilen mayo ve bikini modelleri hamile giyiminde önemli bir yer tutar. Bu modeller sayesinde anne adayları da yaz mevsiminde birbirinden seçkin ve şık modellerle, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirler. Hamile mayosu modellerinden birini seçerek yazı karşılamak  mümkün.

hamile-mayosu

hamile-mayosu1

hamile-mayosu2

hamile-mayosu3

hamile-mayosu4

Hamile Abiyeleri
Düğün, kokteyl, davet ve özel organizasyonlara katılacak olan hamile kadınların “Ne giyeceğim?” endişesine cevap verecek son derece güzel koleksiyonlar mevcut. Hem çok şık hem de son derece rahat hamile giyim abiye modelleri 2015 yılında da oldukça zengin bir ürün gamı sunuyor. Hamile abiyelerinde şık olduğu kadar , içinde rahat hareket edilebilecek, karın bölgesini rahatsız etmeyecek modeller tercih edilmeli.

Hamile-Giyim-abiye

Hamile-Giyim-abiye1

Hamile-Giyim-abiye2

Hamile-Giyim-abiye3

Hamile-Giyim-abiye4

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/hamile-giyim/