Hande Polat Zayıflama Yağı

Yağların erimesi için mucizevi yöntemler hepimizin arayışıdır. Yağ yakıcı ürünler her zaman arayışımız olmuştur kuşkusuz. Hande Polat tarafından sunulan masaj yağı da bu ürünlerden birisidir. Ancak kesin olarak altı çizilmesi gerekir ki, hiçbir yağ yakıcı aktar ürünü, durup dururken kilo vermenizi sağlamaz. Yağ yakıcı ürünler ancak harici deri altı yağların birikiminin ortadan kaldırılması için diyatinize etki edecektir. Unutulmamalıdır ki, yağ yakıcı faaliyetler birer metabolik fonksiyondur ve harhangi bir dış etkenlr gerçekleşmeleri mümkün değildir. Yani, yağ yağıcı ürünleri kullanıp diyet yapmadan zayıflayacağınızı lütfen düşünmeyiniz. Bu noktada öncelikle kilo verme olayına kısaca değinelim.

Nasıl Kilo verilir?

Kilo, vücuttaki yağ birikiminin sonucudur. Yakamadığımız kalorileri insülin kullanarak vücutta depolarız. Bunun sonucu olarak bölgesel ve gene yağlanma ortaya çıkar. Söylediğimiz gibi bu durumunda sebebi metabolik faaliyetlerimizdir. Kimlerimizde bazı hormon rahatsızlıklarından dolayı kaçınılmaz bir kilo alma süreci yaşanırken çoğumuzda, hareketsizlik ve yanlış beslenme kilo almakla sonuçlanır.  Yanlış beslenme unsurlarının başında ise, doymuş yağların ve karbon içerikli besinlerin fazla tüketilmesi gelir. Yani Yağ ve şekerin tüketimi sınırlandırılmalıdır. Bu arada karbonhidratlar da şeker ile aynı grupta değerlendirilecektir.

Şeker tüketimi, insan vücudu hiç gerekli değildir. Rafine şeker 200 yıllık geçmişi olan bir tüketim maddesidir ve besin ögesi olarak dahi değerlendirilmemektedir. Bu maddeyi hiç tüketmemek doğru olacaktır. Hatta bunun büyük faydaları vardır. Pek çok kanser türüne sebep olarak rafine şeker gösterilmektedir.

Karbonhidratlar, yani bizim en çok tükettiğimiz türü itibariyle beyaz un da, tıpkı şeker gibi çok uzun mazisi olmayan bir gıda maddesidir ve tüketilmesi elzem değildir. Hatta tüketiminin ciddi metabolik hasarlara neden olduğu kanıtlanmıştır.

Son olarak doymuş yağların tüketimi noktasında dikkatli davranılmalıdır. Margarin grubu başta olmak üzere rafine yağların tüketimi sınırlanmalı,i Zeytinyağı ve tereyağı ağırlıklı bir beslenme yolu tercih edilmelidir.

Bu üç temel tedbir uygulandığında kısa zamanda mevcut kiloların bariz biçimde azaldığı görülecektir.  Bunun yanında yeterli sıvı tüketimi ve hareketlilik de yağ yakıcı unsurlar olarak değerlendirilmektedir.

Beslenme ve fiziksel aktivite kurallarını yerine getirdikten sonra Hande Polat tarafından sunulan zayıflatıcı, yağ yakıcı ürünü yapmak üzere aktar yolunu tutabiliriz.

Hande Polat Zayıflama Yağı

Hande Polat Zayıflama Yağı

Zayıflatma yağı olarak bilinen bu yağ bölgesel yağların yakımında etkili bir masaj yağıdır. Direkt yağ yakmaz, ancak mevcut diyetlerin etkisinin artırılmasında etkili olmaktadır. Kullanılan malzemeler deri altına nüfuz edip, yak yakıcı etki oluşturur ve eritilemeyen bölgesel yağların eritilmesini hızlandırır.

Yağ yakıcı yağ kavramı biraz ilginç görünse de oldukça etkili bir aktar tedavisi olduğunu kolaylıkla söylemek mümkündür. Öncelikle malzemelerimizi sıralayalım

Malzemeler:

 • 2 Su bardağı Saf Zeytinyağı
 • 1 Tatlı kaşığı karabiber
 • 1 Tatlı Kaşığı Toz Zencefil
 • 1 Tatlı Kaşığı Pul Biber
 • 1 Tatlı Kaşığı Toz Tarçın
 • 1 Tatlı Kaşığı civanperçemi
 • 1 Limonun kabuğu
 • 1 Portakal Kabuğu
 • Bu malzemelerimizin hemen hepsi, antioksidan etkiye sahiptir. Antioksidanlar oksitliği yani yağların yakımını hızlandırır. Uygulama noktasında masaj gerekli olacağından bir kişinin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Daha doğrusu bu şekilde daha etkili olacaktır.

  Uygulama:

  Tüm malzemelerimizi bir kavanozda 15 gün bekleteceğiz. Her gün çalkalamamız elzemdir. Güneş de almasını sağlarsanız etkisi artacaktır.

  Süre sonunda, özelikle bel ve göbek bölgesine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Oldukça güçlü bir yağ yakıcı olan bu yağı, düzenli olarak kullanmanız durumunda, cildinizdeki sarkmaların da önüne geçebileceksiniz.

  Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/hande-polat-zayiflama-yagi/