Herkesin Makyaj Çantasında Olması Gereken 5 Ürün – 2017 Trendleri

2017’de mat rujlar, aydınlatıcı pudralar ve kremler, uzun kirpikler, renkli makyaj, simler, yüze yapıştırılan stickerlar çok moda.

Elbette hepsi günlük kullanım için çok kullanışlı değil. Instagram makyajıyla sokaklarda dolaşmak ise pek akıl karı değil.

Biz de hangi trendi günlük hayatta uygulayabileceğinizle ilgili birkaç tavsiye vermek istedik. 2017 yazında özellikle aşağıdaki 5 ürünü çantanızdan çıkartmamalısınız.

Ayrıca bu ürünleri nereden bulabileceğinizi merak ettiyseniz N11’e göz atmayı unutmayın, Picodi indirim ve kupon sitesinde bulabileceğiniz n11 indirim kuponları ile alışverişinizi ucuza getirebilirsiniz.

Aydınlatıcı krem – baz

Bu senenin en büyük trendi strobing, 2016’da başlayan bu trend 2017 yazında daha da popüler oldu. Mutlaka çantanızda aydınlatıcı bir baz bulundurun, bu bazlar çok doğal duruyorlar, cildiniz sanki kendiliğinden aşıltılı gibi gözükecek. Bu bazı isterseniz fondötenle, isterseniz yalnız başına, isterseniz ise sadece aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Herkesin Makyaj Çantasında Olması Gereken 5 Ürün - 2017 Trendleri

Mac strobe krem oldukça başarılı, ne yazık ki kalıcılığı 3-4 saati geçmiyor.

Eğer daha uygun fiyatlı bir ürün tercih etmek isteseniz L’oreal Lumi Magique Baz da ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Bronzer

Her yaz olduğu gibi bu yazda bronz ten çok moda, bunun için teninize en uygun bronzerı seçmelisiniz, ne çok koyu, ne çok açık, ne de çok turuncu ya da kahverengi olmalı. Işıltılı bronzerlarda oldukça revaçta.

Herkesin Makyaj Çantasında Olması Gereken 5 Ürün - 2017 Trendleri 1

Ayrıca Güzellikvebirece’nin kanalından bronzer ve aydınlatıcı ile ilgili bu videoyu izleyebilirsiniz.

Lip Gloss

Dudak parlatıcıları 90’lardan sonra tekrar geri döndü, geçtiğimiz yılın mat ruj popüleritesinden sonra bu yaz insanlar daha çok boş dudaklara ya da parlak rujlara yönelmeye başladı. Bizim tavsiyemiz çantanıza bir tane renklendiricili olan dudak parlatıcılardan bir tane atın.

Herkesin Makyaj Çantasında Olması Gereken 5 Ürün - 2017 Trendleri 2

Lancome juicy shaker oldukça kaliteli ve bir kaç rengi var. Dudaklarınızı doğal yağlarla beslerken renklendirmiş oluyorsunuz, üstelik diğer lip glosslar gibi yapış yapış değil.

Kaş Sabitleyici Şeffaf Jel Maskara

Dağınık, alınmamış ve taranmış kaşlar hiç bu kadar popüler olmamıştı, eğer kaşlarınızı taradığınız şekilde tutmak istiyorsanız şeffaf kaş maskarasından başka çareniz yok. Essence lash and brow gel kaş jeli uygun fiyatıyla çok iyi iş görüyor.

Herkesin Makyaj Çantasında Olması Gereken 5 Ürün - 2017 Trendleri 3

Kahverengi tonlarında dudak ya da göz kalemine bu yaz çok ihtiyacınız olacak, özellikle çilleriniz yoksa, bu sene çiller çok moda. Ten renginizden birkaç ton koyu bir göz kalemi veya dudak kalemi ile burun üzerinize ve yanaklarınıza minik minik çiller çizebilirsiniz, oldukça doğal duruyor.

Herkesin Makyaj Çantasında Olması Gereken 5 Ürün - 2017 Trendleri 4

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/herkesin-makyaj-cantasinda-olmasi-gereken-5-urun-2017-trendleri/