Hypoxi İle Zayıflama

Hypoxi, bölgesel birikmiş yağları daha az efor harcayarak vücudu şekillendirmeye yarayan bir yöntemdir. Bu yöntem basınç terapisi ile kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Terapi ve egzersizin birleşimidir. Sağlıklı bir incelme sağlamaktadır.

Hypoxi İle Zayıflama 1

Hypoxi ile zayıflama, kan dolaşımının en az olduğu sorunlu bölgelerde dolaşımı artırarak egzersiz sırasında enerji ihtiyacı olan kasların, bu enerjiyi sorunlu bölgelerdeki yağlardan almasını sağlamaktadır. Yağ yakarken sorunlu bölgelere yönelerek yağların doğru bölgelerden yakılması sağlamak amaçlanmaktadır.

Hypoxi ile zayıflama ve etkileri nelerdir?

Hypoxi özel kıyafetler ile yağ yakımını hızlandırır. Kalça basen ve bacak bölgelerinde oldukça etkili bir yöntemdir. Bu yöntem aynı zamanda selülit tedavisi olarak da bilinmektedir.

Selülitleri yok ederek daha düzgün bir görünüme sahip olmayı amaçlar. Basınç ve vakum yardımıyla sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümü oluşmaktadır. Bunların yanı sıra cilt elastikiyet kazanmaktadır. Metabolizma ve kan dolaşımı da hızlanmaktadır.

Kalça ve basende incelme sağlamakta ve bacakları biçimlendirmektedir. Ani basınca bağlı olarak, zayıf toplardamarları desteklemektedir. Doku sıvılarının hızla vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Kişinin hem formda hem de sağlıklı görünmesini ve vücudumuzun sorunlu bölgelerine yerleşen inatçı yağları kısa zamanda yakmanızı sağlamaktadır.

Hypoxi İle Zayıflama 2

Hypoxi ile zayıflama yöntemi nedir?

Hypoxi, dört farklı cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulama yapılmaktadır. Egzersiz ve diyet programı ile birlikte uygulanması önerilmektedir. İncelme istenilen bölgelerin başında kalça ve basen bölgesi gelmektedir. Çünkü bu alanlarda kan dolaşımı düzenli gerçekleşmemektedir.

Hypoxi sistemi vakumlama yöntemi ile ağır tempoda spor yaparken kan dolaşımı sorunlu bölgelerde yoğunlaştırılıyor ve yağ istediğimiz sorunlu bölgelerden yakılması hedefleniyor. Hypoxi ile zayıflama programı haftada 3 gün önerilmektedir. Dört günde bir beden incelmek için farklı programlarda uygulanmaktadır. Hastanın yaşı, metabolizma hızına ve istenilen bölgeye göre incelme gerçekleşmektedir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/hypoxi-ile-zayiflama/