İbrahim Saraçoğlu Hemoroid

Son dönemlerde çocuklarda dahi görülmeye süregelen fazlaca sorunlu ve rahatsız edici bir hastalık olan basur ileri seviyelerde ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Anlaşıldığı ilk andan itibaren tedavisinin derhal başlaması gereken basur hastalığı tedaviye geç kalındığında bir şey yapılamayacak bir hal alabilmektedir.

Yaşam boyunca, tuvalette kâbusunuz olan basur hastalığından kurtulmak istiyorsanız İbrahim Saraçoğlu hemoroid basur bitkisel tedavi yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Dereotu kürü ve çobançantası otu ile hazırlanan bu gibi kürler, tamamen natürel olmak ile birlikte kişilerin vücuduna herhangi bir kimyasal madde almadan da iyileşebilmelerine olanak tanımakta ve bu sebeple de sıklıkla önerilmektedir.

Genellikle kilolu insanlarda ya da sürekli oturarak çalışan insanlarda hamilelerde ya da kabızlık problemi yaşayan insanlarda akıntı, ağrı, kaşıntı yanma ve kanama şeklinde kendini belli eden basur için bitkisel tedavi yöntemi olan ve evinizde rahatça uygulayabileceğiniz dereotu kürü sayesinde basur hastalığından sıkıntısız bir halde kurtulabilme olanağına haiz olabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Kürü

Profesör hekim İbrahim Saraçoğlu hemoroid tedavisi için dereotu kullanımının haricinde çobançantası çayını da önermiştir. Bunun için ise yaklaşık 5 bardak su ısıtılır. İçerisine bir tutam çobançantası otu koyun ve 20 dakika kaynatın.20 dakika sonra çayınızı süzgeçten geçirin ve günde 2-4 fincan olacak şekilde tüketin.

Basur, tane kanamaları, böbrek kanamaları, yara iyileşmesi, böbrek kumu, kabızlık, burun kanamaları şeklinde çokça hastalığın tedavisinde kullanılan ve oldukça pozitif neticeler alınan çobançantası çayı yardımı ile birlikte yalnızca basur değil daha birçok hastalıktan da kurtulma imkanına sahip olunabilmektedir.

Basur tedavisi için hazırladığınız çobançantası çayınızı içerken bununla beraber pamuğu çay ile ıslatıp hemoroidinizi silmeniz ya da o bölgeye koymanız tedavinin hızlanması için daha etkili olacaktır.

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Kürü 1

Bitkisel tedavi yöntemleri, son yıllarda kişilerin doğal yaşama ilgi duymaya başlaması ile birlikte oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Aynı zamanda bu gibi tedavi yöntemleri ile birlikte herhangi bir kimyasal madde ile karşı karşıya kalmadan da tedavi olabilmek mümkün olabilmektedir. 1 ay süresince devam etmeniz gereksinim duyulan bu tedavi şekilleri ciddi bir sağlık problemi olan bu dertten sağlıklı bir şekilde kurtulmanızı elde edecektir.

Hemoroid bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu tarafından genellikle bitkiler ile üstesinden gelinebilmektedir. Her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi, hemoroid hastalığı ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu da kişilerin gün geçtikçe daha da sıkıntılı bir hayat sürmesine sebep olabilmektedir. Bu hastalık ile karşı karşıya kalan kişilerin bu gibi bitkisel tedavi yöntemlerine de cevap alamaması durumunda muhakkak bir doktora görünmesi gerekmektedir.

Patlıcan kürü hazırlamak için patlıcanın yeşil sapına ihtiyacınız olacaktır. 10 tane yeşil patlıcan sapını yıkamalı ve 10 bardak suyla birlikte bir tencerede kaynatmalısınız. Bu işlemi ansızın yapmamanız gerekir. Kısık ateşte yaklaşık otuz dakika ateş üzerinde durması gerekir. Bu işlemden sonrasında sapları eleyerek suyu ayırmanız gerekir. Suyu süzüldükten sonra geniş bir kap içerisine alınır ve dolaba koyularak kürün hazırlanması tamamlanabilir.

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Kürü

Böylece kürü kullanmaya başlayabilirsiniz. Patlıcan kürü sabah ve akşam öğünlerden önce kullanılır. Bir su bardağı kadar içmeniz kâfi olacaktır. Fakat kürün işe yaraması için kür kullandığınız süre süresince bazı besin maddelerinden uzak durmanız gerekir. Bunlar acı biber, patlıcan, turşu ve sirke şeklinde maddelerdir.

Bu gibi besinleri düzenli olarak ve önerilen ölçülerde tüketilmesi de, tedavinin kısa sürede cevap verebilmesi için oldukça önemlidir. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan bu gibi hemoroid kürleri, kişilerin bu gibi hastalıktan kurtulmasına olanak tanımaktadır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/ibrahim-saracoglu-hemoroid/