İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı

Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyor, hangi yöntemi denerseniz deneyin bir türlü sonuç alamıyorsanız; bir de İbrahim Saraçoğlu’na kulak vermeyi deneyin. Sağlıklı diyet önerileri ile ülkemizde milyonlarca kişi tarafından tanınan ve binlerce kişinin zayıflamasına yardımcı olan İbrahim Saraçoğlu zayıflama önerileri ile sizler de kısa süre içerisinde zayıflamayı başarabilirsiniz.

Bitkisel zayıflama çayı tüketerek zayıflamak, son zamanların en popüler zayıflama yöntemleri içerisinde yer alıyor hem de tüketicilerin sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşamasına da neden olmuyor. Çünkü şifalı bitkilerin karıştırılarak elde edildiği bu zayıflama çayları; gücünü tamamen doğadan yani doğal ve katıksız olmasından alıyor.

Zayıflamak için çay tüketmek fikri size pek de inandırıcı gelmiyor olabilir, lakin etkili zayıflama çayları ile zayıflayan ve fit bir görünüme kavuşan kişilerin de sayılarını azımsamamak gerekiyor.

Özellikle İbrahim Saraçoğlu zayıflama çaylarının her biri, kısa süre içerisinde etkilerini göstermeye başlıyor ve kişilerin bir mucizeye tanık olmasına olanak tanıyor.

Peki, İbrahim Saraçoğlu tarafından hem kendi sitesinde hem de tv de defalarca kez önerilen zayıflama çayı çeşitleri neler?

İnternet ortamında binlerce zayıflama çayı satılıyor olsa da bu çayların etkisinin, doğal bitkilerden elde edilen çaylara oranla daha az olduğu yadsınamaz bir gerçek. İnternetten çay satın almak istiyorsanız; öncelikle hangi markanın daha kaliteli olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde kaynağının ne olduğunu bilmediğiniz çayları düzenli olarak tüketmeniz, kas erimesi başta olmak üzere birçok rahatsızlık yaşamanıza neden olabilir. Aman dikkat!

Zayıflama Çayı Tarifi

İbrahim Saraçoğlu’nun bitkisel zayıflama çayı tarifleri içerisinde en popüler olanlardan ve etkisini kısa sürede gösterenlerden biri kesinlikle Tilya kürü olsa gerek.

Tilya, çoğu kişi tarafından bilinmese de aslında bildiğimiz kış ıhlamuru.

Peki; Tilya kürü hazırlamak için hangi malzemelere ihtiyacınız var?

 • 10 gr. Kuşburnu(Yaklaşık olarak 2 tutama tekabül ediyor)
 • 10 gr. Ihlamur
 • 1 tutam altınotu
 • İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı 1

 • Öncelikle 750 gr kaynamakta olan suya 10 grm kuşburununu, 2 tutam ıhlamuru ve 1 tutam altınotunu atıyor ve suyun yaklaşık 10 dakika boyunca kaynamasını bekliyoruz.
 • Ardından su kaynadığında altını kapatıyor ve ılımasını bekliyoruz. Ilıyan çayımızı süzüyor ve gün içerisinde 2 kez olacak şekilde afiyetle içiyoruz.
 • NOT: Gün içerisinde tükettiğiniz çayların süresi arasında en az 6 saat olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Böylelikle bu çayın etkisini daha iyi bir şekilde görebilirsiniz.

  1 ay boyunca bu kürü tükettiğiniz taktirde 1 ayda 6 ile 9 kilo arasında kilo kaybedebilir ve hayalinizdeki kiloya ulaşabilirsiniz.

  En etkili zayıflama çayı olarak da bilinen tilya kürü ile fit ve mükemmel bir vücuda sahip olabilirsiniz.

  İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı 2

  İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı Tarifi 2

 • İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen bir diğer zayıflamak için çay tarifi ise şu şekilde:
 • 1,5 su bardağı suya 1 adet orta boy kahverengi soğan dörde bölündükten sonra eklenecek ve bu karışım; kaynatıldıktan sonra 15 gün boyunca düzenli bir şekilde tüketilecek.
 • Soğan kürü olarak da adlandırılan bu çay; kişiyi zayıflatmakla kalmıyor aynı zamanda poliskistik over hastalığına da oldukça iyi geliyor.
 • Soğan kürü tüketen bayanlar; düzensiz adet görme derdinden de kurtuluyor.
 • Yani, soğan kürünün mucizelerinin birden çok olduğunu söyleyebiliriz.
 • Soğan kürü çayı; aynı zamanda en etkili zayıflama çayı olarak da İbrahim Saraçoğlu tarafından kısa sürede fazlalık yağlarından kurtulmak isteyen herkese tavsiye ediliyor.
 • Zayıflamanıza yardımcı olacak iki tarifi sizlerle paylaşmış olduk. Bu önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ediyoruz.
 • Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/ibrahim-saracoglu-zayiflama-cayi/