İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü

Zayıflama, günümüzde en çok zorlanılan konulardan birisi konumunda… Sağlıksız beslenme ve sağlıksız besinlerin çoğalması ile hem bayanların, hem erkeklerin sürekli kilo alma durumunun ortaya çıkması, zayıflama alanında daha fazla çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

Bu çalışmalar kapsamında ortaya çıkan İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürleri ve bu kürlerin uygulanışlarını sizler için bu yazımızda paylaşıyoruz.

Saraçoğlu zayıflama kürü olarak da geçen özel zayıflama kürleri, hazırlanırken en önemli etken, kullanılacak olan malzemelerdir. Kullanılacak olan sebzelerin organik üretilmiş olması, kullanılacak olan yağ ya da yoğurt gibi malzemelerin ise mutlaka doğal olması gerekir.

Malzemelerin doğal olması, kürün etkisinin artmasında etkili olacaktır. Aşağıda zayıflamak isteyenler için İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürlerinden en yaygın olanlarını paylaşıyoruz.

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

Malzemeler;

  • 2 su bardağı su
  • 1 adet kuru soğan

Hazırlanışı;

Kür için gereken suyu uygun büyüklükte bir kap içinde kaynatın. Su kaynarken soğanın kabuğunu soğup 4 eşit parçaya bölün. Böldüğünüz soğanı kaynayan suyun içine atın ve kabın ağzını kapatın. Taşmaması için ocağın altını kısıp 5 dakika bu şekilde kaynatın.

Uygulanışı;

Hazırlanan kürü ılık olarak yemeklerden 10 dakika önce tüketin. Soğan kürü yılda sadece 3 kere uygulanmalıdır. 15 gün ard arda bu şekilde hazırlanıp tüketilen kürü 15 gün sonunda mutlaka bırakmak gerekir.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü 3

İbrahim Saraçoğlu Yoğurt Kürü

Malzemeler;

  • Yarım adet limonun suyu
  • 1 çay kaşığı pul biber
  • 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt

Hazırlanışı;

Yoğurt kürü için gerekli olan malzemeleri uygun büyüklükte bir kase içinde karıştırın. Malzemelerin hepsi karıştıktan sonra gerekli olduğunda tüketebilirsiniz.

Uygulanışı;

Yoğurt kürünü göbek eritmek için uyguyabilirsiniz. Bu kürü geceleri yatmadan 3 saat önce tüketebilirsiniz. Kürü tükettikten sonra daha iyi etki almak için kesinlikle başka bir gıda almayın. Yatana kadar küçük yudumlar ile 4-5 bardak sade su tüketebilirsiniz, ancak başka bir içecek de tüketmeyin.

Bu kürü en az 2 hafta uygulamanız gerekir. Haftanın sadece 2 günü uygulanan yoğurt kürü ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü 2

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

Malzemeler;

  • Yarım litre su
  • 4 adet beyaz lahana yaprağı
  • Yarım demet maydanoz

Hazırlanışı;

Kür için ilk olarak yarım litre suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine çok küçük olmayan lahana yaprağı parçalarını ekleyip kaynatmaya devam edin. Kabın kapağını kapatıp ocağın altını kısın ve yaklaşık 3 dakika bu şekilde kaynatın. Süre sonunda kap içine maydanozları da ekleyin ve bu şekilde 2 dakika daha kaynatın.

Süre sonunda kürü ocaktan alın ve ılımasını bekleyin. Ilıyan kürü tanelerinden ayırıp tanelerin suyunun çıkması için azin.

Uygulanışı;

Elde edilen lahana kürünü sabah, öğle ve akşamları aç karnına 1 bardak olarak tüketmek gerekir. Etkisini arttırmak için isteyenler karışım içine 2 yemek kaşığı taze limon suyu ilave edebilir. Lahana kürünü 7 gün aralıksız uygulayıp 3 gün ara vererek toplamda 21 gün uygulayabilirsiniz. Lahana kürünün senede 3 kere uygulanması yeterlidir.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü 1

Yazımızda ele aldığımız zayıflama kürleri İbrahim Saraçoğlu tarafından geliştirilen kürlerdir. Öneri olarak verdiğimiz kürleri, denerken mutlaka olumsuz etkilerine karşı dikkatli olun. Her hangi bir beklenmeyen etki görüldüğünde en yakın sağlık kuruluşuna başvurup kontrol ettirin.

Zayıflama kürlerinden seçim yaparken kür içinde karıştırılan malzemelere karşı alerjik durumunuz olmadığına emin olmanızı öneririz. Aksi halde kürü uygularken sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Zayıflama kürlerinin uygulanması aşamasında mutlaka sürelerine dikkat etme gerekir. Bu sürelerin dışına çıkılması, sağlık açısından olumsuz etkilere neden olabilir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/ibrahim-saracoglu-zayiflama-kuru/