İç Bacak Eritme Hareketleri

İç bacak kadınların hiç sevmediği ve rahatsız oldukları görüntüdür. İç bacak kadınları kilolu ve çirkin gösterir. İç bacak yok olması için mutlaka step ve düzenli aerobik gibi hareketleri yapmak gerekir. Vücudunuzu forma sokmak için iç bacak eritme hareketleri video araştırması yapmanız gerekir. Şimdiki makalemizde basen ve iç bacak eritme hareketleri hakkında bilgi vereceğiz.

iç bacak hareketleri, iç bacak eritme hareketleri resimli, iç bacak eritme hareketleri video, iç bacak ve basen eritme hareketleri, basen ve iç bacak eritme hareketleri 4

İç bacak ve basen bölgesindeki fazlalıkları yok etmek için aşağıdaki egzersizleri uygulayınız. Özellikle kadınları meraklandıran iç bacak hareketleri yapmak için Carrefuar Metro gibi alışveriş mağazalarından spor aleti alabilirsiniz.

Spor merkezlerinde de uygulanan iç bacak ve basen eritme hareketleri uygulaması için kadın için uygun olan ağırlık ürünlerini bulabilirsiniz. Basen bölgesini eritmek için hareketleri düzenli yapmak ve aynı zamanda mutlaka her gün düzenli beslenmek gerekir.

İnternet üzerinde verilen iç bacak eritme hareketleri için videolar, bu süreçte en büyük yardımcınız olacaktır. Ayrıca iç bacak eritme hareketleri resimli veya video anlatımları sportif görünüm elde etmeniz adına yardımcıdır.

Barfiks Yapmak

İç bacağı yok etmek için Barfiks ve ısınma hareketlerini düzenli yapmak gerekir. Barfiks aletini günde en az 1 saat kullanmak basen ve bacak bölgesini düzenler. Eğer bu egzersizi sevmiyorsanız 1 saat kondisyon bisikleti kullanmak yeterli olacaktır.

İç Bacak Eritme Hareketleri

Kondisyon Bisikleti Kullanmak

Kondisyon bisikletini kullanmak iç bacağı düzgün hale getirir. Kondisyon Bisikleti bacak kaslarını eritmek için çok önemlidir. Bacaktaki yağı yok eder. Fazlalıkları kontrol altına almanızı sağlar.  Eğer sizler iç bacak eritmeye karar verdiyseniz her şeyden önce inançlı olmalısınız. Bu süreç için erk kullanamıyorsanız normal bisiklette kullanabilirsiniz.

Jack Nike Hareketi Yapmak

Karının bittiği noktadan ayak baldır başlangıç kaslarını çalıştırmak için; bacakları olabildiğince karına doğru gidecek şekilde çekmek gerekir. Her iki bacak kısmını sürekli hareket ettirerek yapılır. Bacakları karnın içine doğru olabildiğince iterek gerçekleştirilen harekettir.

Koşu Bandı Kullanmak:

Koşu bandı iç bacağın yok olması için yardımcıdır. Spor merkezinde veya evde koşu bandını kullanabilirsiniz. Koşu bandı kullanmayı sevmeyenler; eline bir tambur alarak sürekli yere çömelerek eğilme hareketlerini yapmalıdır.

İç Bacak Eritme Hareketleri 1

Pilates Topu Kullanmak

Fitnesi stopunu bacaklarınızın arasına alınız. Bacaklarınızı olabildiğince belinize doğru çekiniz. Fitness topunu iki bacak arasına alarak bacakları hareket ettirmek gerekir.

Bayanlar için ideal olan evde çok kolay yapılacak olan harekettir. Pilates topu çok ağırdır. Bacak kasını düzenler. İç bacak ancak sıkılaşarak yok olur. Muhakkak da elinizde bir ağırlık olması gerekir.

Düzenli İp Atlama

İp atlama sporu iç bacağı yok etmek için yardımcınızdır. İp atlarken vücut ve ayaklar sürekli hareket edecektir. Adeta bir zıplama şekli olan ip atlama sporu iç bacakları yok eder.

Yüzme Sporu

Yüzme sporunda vücudu ileri geriye giderek hareket etmesinden kaynaklı kas düzenlemesi yapılır. Yüzme sporunda yüzmeye çalışırken bacaklar olabildiğince gerginleşiyor. Ayaklarınızı çırptıkça, iç bacak gerginleşecektir.

İç Bacak Eritme Hareketleri 2

Six Back Bacak Hareketi

Karın geriye ve ileriye doğru hareket etmek de iç bacağı yok eder. Yere doğru uzanarak yapılan hareketlerdir. Bacaklar sürekli karın içine doğru çekilerek yapılan harekettir.

Müzik eşliğinde yapılan hareketli sporlarda bacakları ve basen bölgesini şekillendirir. Six Back ve ile bacak çalıştırmak son derece kolaydır. Six Back egzersizlere başlamadan önce bir saat ısınma hareketleri yapınız.

Kardiyo Egzersiz Hareketi: spor merkezinde yukarı doğru güç alarak yapılan harekettir. Belirli aralıklarla sadece günde 1 saat çalışmanız yeterli olur. Egzersizlere başlamadan önce muhakkak en az yarım saat ısınma hareketi yapınız.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/ic-bacak-eritme-hareketleri/