Kadınlara İş İmkanı Sunan Alman Firması ”LR Health & Beauty”

LR Health & Beauty firması 30 yıldır aktif olan ve 28 ülkede doğrudan satış sistemi ile yoluna devam eden köklü Alman firması Türkiye’de özellikle kadınlar tarafından çok ilgi görmeye başladı. Kadınlara iş imkanı sunan LR firmasının Türkiye pazarında yeni olmasından dolayı şuan sisteme dahil olanların çok şansı olduğunu da firma yetkilileri yapmış olduğu canlı yayınlarda da belirtmişlerdir. LR iş ortaklarının %95’i bayan özellikle bu yüzdelik Türkiye’de böylesine fazla ve kadınlar bu işe ülkemizde çok büyük ilgi göstermektedir. Firmanın biraz ürünlerinden bahsedelim dilerseniz.

LR Health & Beauty adından da anlaşıldığı üzere LR Sağlık ve Güzellik ürünleri üzerine Alman kalitesinde üretilen ürünler üretmektedir. Özellikle Türkiye’de en çok tercih edilen ürünleri arasında Aloe Vera bitkisi içeren ürünler çok ilgi görmektedir. Cilt problemlerine iyi gelen ve iyileşme sürecini çok hızlandıran LR ürünleri gerçekten işe yarıyor mu? diye soruyorsunuzdur eminim, açıkçası bu ürünler ciddi anlamda ilgi görüyor ve iyileşmesine iyi gelmeyen bir ürün böylesine çok ilgi görmez ve çok satmaz diyoruz. İyi geldiği cilt problemleri arasında: Egzama, Sedef, Deri Çatlamaları, Doğum Çatlakları, Güneş Yanıkları, Gül Hastalığı, Sivilce, Akne, Sivilce Lekeleri, Cilt Lekeleri, Doğum Lekeleri ve şuan saymadığım pek çok cilt problemlerine iyi gelmektedir. Hal böyle olunca ürünlere talep çok artıyor ve doğal ve bitkisel olan LR ürünleri, kremleri çok satmaya devam ediyor. LR-Health-Beauty1

LR firmasının ürün yelpazesi çok geniştir. Güzellik bölümünde yer alan kozmetik ürünler de çok ilgi görmekte ve bu ürünler arasında, kimyasal hiç bir maddenin bulunmadığını ve cilde zarar verecek hiç bir maddenin de kozmetik ürünlerinde yer almadığını bilmenizi isteriz. Özellikle LR firmasına ait erkek ve bayan parfümlerini astım hastalarının da kullanabildiğini bilmenizi isteriz. Genel olarak baktığınızda hangi parfümü astım hastaları kullanabiliyor ki? LR parfümleri gerçekten bu konuda çok iyi ve tene sıkıldığı andan itibaren çok hoş kokulara sahip ve bu kokulara sponsor yüzü olarak ünlü starlar isimlerini verdiklerini de bilmenizi isteriz. Bu isimler arasında Bruce Willis gibi değerli isimler de LR parfümüne ismini veren starlar arasındadır. 

Bu arada LR Katalog üzerinden ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürünlerin ne kadar titizlik ile hazırlandığını ve hazırlanmadan önce Almanya’da kaç testten geçtiklerini bilmenizi isteriz. Dediğimiz gibi pek çok çeşit ürün gamı bulunan firmayı bir araştırın derim.

Evet değerli arkadaşlar şimdi size bir iş imkanı sunuyorum! LR sizin hayallerinizi gerçekleştirecek bir kazanca sahip olmanızı sağlayacak imkanlara sahip doğrudan satış firmasıdır. LR’da yaklaşık olarak Türkiye’de toplam 400.000 iş ortağı mevcut ve bu rakamdan sadece 50.000 kişi aktif olarak LR’ı iş olarak yapıyor ve iş olarak yapanlarda gerçekten çok mutlu ve çevresi sayesinde hiç yorulmadan para kazanıyor.

Peki sistem nasıl işliyor? Öncelikle ben basit yol ile size anlatacağım öncelikle LR işleme sistemi şöyledir, ben mesela LR iş ortağıyım ve siz LR firması ile çalışmak istiyorsanız ve LR iş ortağı olmak istiyorsanız eğer bana ulaşıyorsunuz ve ben sizin sisteme girişinizi yapıyorum ve sizler de bu sayede ister kendinize LR ürünlerini %40 indirimli alırsınız, isterseniz de iş olarak yaparsınız ve aylık prim + LR ödüllerine hak kazanırsınız.

LR’da aylık 800 TL kazanan da var 200.000 TL kazanan da var! Bu söylediğim rakamlar şaka değil arkadaşlar çok kazançlı sistem olduğu için ben bunu sizlere telefon ile de anlatmak isterim. Sizlere ben irtibat numaramı vereceğim ister WhatsApp üzerinden bana LR hakkında sorularınızı sorun isterseniz de ürünleri hakkında aklınıza takılanı sorun. Ben ortalama LR firması ile 8 aydır çalışıyorum ve 5.000 TL prim aylık kazanıyorum. Yanı sıra LR’ın ödül sisteminden de bana masrafsız şirket aracı 2016 model Opel Corsa verildi. Bu sizin kazancınıza ve puanınıza göre değişmektedir.

Aylık gelirinizi ve Ödülünüzü arttırmak veya yükseltmek sizin elinizde! LR ödül sisteminde ayrıca Mercedes GLA 180 ve Mercedes C serisi gibi araçlar da mevcuttur bilginiz olsun.  LR sistemi ve LR ürünleri hakkında doğru bilgilere sahip bir sponsor ile çalışmanızı öneririm. Benim uzmanlık alanım Güzellik Uzmanı Estetisyen olduğundan dolayı cilt lekeleri ve benzeri durumlarda ne gibi ürünler kullanılmalı arkadaşınıza neyi nasıl tavsiye etmelisiniz bunları bana sorarak destek alabilirsiniz. Bu yüzden sizi üye yapacak kişi de önemlidir, lütfen bu konuyu es geçmeyiniz. Ben detaylı bilgilerimi aşağıda size veriyorum, bana ulaşarak LR üyelik veya LR hakkında sorularınızı bana sorabilirsiniz.

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay
Web Adresim: http://www.isortagiol.com/
WhatsApp/İletişim: 0532 435 2117

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/kadinlara-is-imkani-sunan-alman-firmasi-lr-health-beauty/